Сообщение #2613743 Просмотреть на стене →

WE WANT INFORMATION - 38.

1. На саміті НАТО вже об'явлено що Україна отримає п'ять систем ПРО дальнього радіусу дії, чотири "Петріоти" та одну "Мамбу". До листопада надійдуть IRIS-T, NASAMSи, "Гепарди",перероблені С- 300 та "Буки". Це не все.

Готується угода між Ізраїлем та США про взаємозалік при викупі американцями вісьмох ізраїльських дивізіонів "Петріот" з наступною передачею тих Україні. Гроші не будуть списані з "Українського пакету допомоги", ми "заплатимо" лише за модернізацію, а в рахунок оплати США поставлять у Ізраїль авіаційні ракети та бомби. Підготовка екіпажів для наданих усіма Державами систем повинна бути закінчена до січня 25го року. Спеціалістів треба дуже багато.

2. Профільні спеціалісти з ОКНШ генерала Брауна проаналізували дії української ППО у останні три місяці і прийшли до висновку що ігтегрована сисиема ППО яка була створена взимку 22 - 23 року виявилася "обмежено ефективною" в умовах пошуків росіянами шляхів її подолання, а "її рівень насичення лише на третину забезпечує потрібний". Нова інтегрована система ППО буде створена спільно спеціалістами ГШ ЗСУ та ОКНШ і "побудована в цілому" до грудня 24го року.

3. Перші два використання літаків F - 16 над Харківщиною та Донеччиною американці ваажають незадовільним - по різним причинам ледве не було втрачено декілька літаків. По рекомендації профільних спеціалістів ВПС США протягом місяця літаки будуть використовуватися майже виключно як засоби ППО виключаючи роботу поблизу ЛБЗ і тільки після набуття необхідного досвіду пілотами знову будуть повернуті до роботи на фронті.

Нідерландські літаки у кількості 12 машин будуть передані у серпні, затримок не планується, міністр Умеров доповів про стан з підготовкою для їх прийому інфраструктури, у тому чисоі підземних сховищ, на трьох аеродромах з висновком "у серпні все буде готово для їх прийому".

4. Обстріл ОХМАДИТу "фактично підірвав миротворчу місію Орбана" і у штабі Трампа вважають "вже не актуальною та, можливо, недоцільною зустріч Орбана та Трампа". Вирішувати буде Дональд, але цікаво те, що у його штабі вважають що зараз час для "більш жорсткої риторики по відношенню до рф" ніж вона була до ударів по лікарнях.

5. У ОКНШ вважають що ЗСУ будуть готові до переходу з оборони до наступальних дій у вересні цього року. У найближчі півтора місяці буде вирішене питання з озброєнням нових бригад ЗСУ. Також американці позитивно оцінюють тенденцію останніх.двох місяців коли "кількість призваних та підготовлених спеціалістів суттево перевишує рівень втрат на фронті".

На сьогодні все. Попереджаю - до 1го вересня канал првцює у режимі надання голої інформації без відповідей на питання - у мене буде можливість два - три рази на тиждень виходити у етер, часу на відповіді не буде. Доживу до вересня - канал повернеться до звичного свого стану. Всім добра та віри у краще. До часу повернення. Гарного дня.
 
+2
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
24%
24%
До року
13%
13%
Більше року
24%
24%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%