ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2612433
Просмотреть на стене →
AG
NBA, Kyiv, Ukraine 30.06.2024 в 10:29
№ 2612433
|
Добавить в избранное
🇺🇸 Президентські дебати у США практично не змінили думки багатьох виборців щодо жодного з кандидатів
Опитування Ipsos спільно з вебсайтом 538 показують, що Трамп виявився явним переможцем дебатів. 60% сказали, що Трамп виступив найкраще, тоді як лише 21% сказав, що найкращим був Байден. 19% відповіли, що не знають.
Утім, коли респондентів запитали, за яких кандидатів вони розглядають можливість проголосувати, з’ясувалося, що виборці практично не змінили свої рішення.
Байден втратив тільки невелику частку потенційних виборців. Після дебатів 46,7% потенційних виборців заявили, що розглядають можливість проголосувати за нього, що на 1,6 відсоткових пункта нижче, ніж було до дебатів.
Підтримка Трампа майже не змінилася, що, можливо, відображає той факт, що, хоча Байден погано виступив у четвер увечері, виборці також не були особливо вражені виступом Трампа. Частка потенційних виборців, які заявили, що розглядають можливість проголосувати за Трампа після дебатів, зросла з 43,5% до лише 43,9%.
🔻підписатися
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
«Динамо» может предложить Ярмоленко новый контракт без фиксации срока его действия, — источник
«Динамо» проведет контрольный матч с «Полесьем»
«Во всех парах 1/4 финала Лиги конференций шансы соперников 50 на 50», — бывший форвард «Динамо»
У Романа Яремчука проблемы с ахиллом
Забарный лаконично прокомментировал разгромную победу ПСЖ над «Ниццей»
"Жирона" відмовила "Динамо" у трансфері голкіпера
Пономаренко, Нещерет, Сарапій та Крушинський розповіли про свою адаптацію в таборі збірної України
"Перш ніж засуджувати Ордеця – подивіться на себе": Воронін – про війну, розрив з "Динамо" Москва та "Ліверпуль"
Летом Блэнуцэ гарантированно покинет «Динамо», — источник
Руслан Нещерет: «Понимал, что могут вызвать в национальную команду»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%