ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2609082
Просмотреть на стене →
AG
NBA, Kyiv, Ukraine 11.06.2024 в 10:23
№ 2609082
|
Добавить в избранное
"Відключення електроенергії можуть тривати до кінця 2024 року", - мольфар Макс Гордєєв
За словами експерта, лише у 2025 році енергосистема України почне відновлюватися.
Мольфар Макс Гордєєв розповів, яка ситуація буде з електроенергією в Україні та коли можна чекати на відновлення світла.
Майбутнє України з електроенергію
Зараз ми перебуваємо в складному і переломному моменті для України, і майбутнє енергосистеми країни викликає багато запитань і побоювань. Макс Гордєєв, як таролог і мольфар, відчуває і бачить, що енергетична ситуація в Україні залишиться гострою проблемою, але також він бачить надію на поліпшення.
Однак, у майбутньому, як показує карта "Зірка", продовжив Гордєєв, буде надія і відродження. Незважаючи на руйнування, Україна зможе почати відновлення і зміцнення своєї енергетичної інфраструктури. Відключення електроенергії можуть тривати до кінця 2024 року, але вже на початку 2025 року ситуація почне стабілізуватися.
Відновлення та посилення енергосистеми
У найближчому майбутньому український уряд та енергетичні компанії докладатимуть величезних зусиль для відновлення пошкодженої інфраструктури. Випадає карта "Вісімка Пентаклей", що символізує наполегливу працю і майстерність. Це вказує на те, що процес відновлення буде трудомістким і потребуватиме значних зусиль і часу.
НОВИНА🇺🇦 | Підписатись
⚡️Twitter
Грін, шо думаєш? Надійне джерело?
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Пресс-конференция. Игор Штимац: «Динамо» — очень сильная команда, мобильная, вертикальная и быстрая»
"Динамо" у 3-му раунді Шляху чемпіонів Юнацької ліги УЄФА зіграє із шотландським "Хіберніаном"
"Мені не треба переглядів завдяки бруду": Денис Бойко – про фінал Ліги Європи та несправедливість, яка дратує
"У дитячому футболі це був просто космос: обігравав по пів команди". Екс-гравець "Динамо" назвав таланта киян, що не розкрився
Мирон Маркевич: «Со «Зриньски» надо ставить чистого нападающего, а Ярмоленко может и в полузащите сыграть»
«Динамо» — «Зриньски»: где смотреть, онлайн трансляция. Матч третьего тура общего этапа Лиги конференций
Тренування "Динамо" на "Арені Люблін"
Вiктор ЛЕОНЕНКО: "П'яниця чи ні товариш Саленко, але він популярніший і заслуженіший, ніж увесь нинішній склад "Динамо"
«Будет сложно иметь такую мотивацию, какая была в матче с «Динамо», — Туран перед матчем с «Брейдабликом» в Лиге конференций
Стало известно, кто будет комментировать матч Лиги конференций «Динамо» — «Зриньски»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%