Сообщение #2606402 Просмотреть на стене →

Cy
Юрій Гудименко

Верховна Рада таки проголосувала у першому читанні законопроект Гетьманцева про «клуб білого бізнесу» №11084, згідно з яким колір бізнесу (білий-не білий) обирає податкова.

Гетьманцев одразу поліз на інтервʼю розповідати, що саме приналежність компанії до «клубу» буде вирішувати, чи будуть її працівники заброньовані. Тобто нескладний логічний ланцюжок призводить нас до висновку, що тепер саме податкова (яка вирішує хто в «клубі») буде відповідати за результати мобілізації в тому чи іншому вигляді. Інакше кажучі, кількість піхоти на ділянці фронту залежить від того, чи заніс власник бізнесу чемодан у податкову. Інакше кажучи, від того, чи заніс чемодан у податкову магазин іграшок з 50 працівниками чи фабрика цигарок з 1000 працівників буде залежати, чи проїбали ми село. Подумайте про це, коли будете зранку читати на DeepState фразу «ворог просунувся східніше н.п.».

Я так розумію, що потік чемоданів у різні міністерства за бронювання працівників (бо багато міністерств мають свої списки на бронювання) ображає Гетьманцева особисто, і він вирішив сконцентрувати всі чемодани в одному місці, а конкретно у фактично підпорядкованій податковій. Логічно, дуже логічно. Молодці.

Нам потрібен максимально прозорий реєстр заброньованих підприємств. Максимально – зрозуміло що з урахуванням секретності. Але торгівельні мережі, футбольні клуби, горілчані заводи і магазини «Все за мало гривень», які моментально отримали статус критичної інфраструктури – це пизда. І це демотивує. Дуже сильно. Максимально.

А Гетьманцеву і всім хто голосував за «клуб» – полумʼяний привіт. It's your fault.
 
+3
Последние новости
Мирон Маркевич: «Сегодня Буяльский — лучший игрок «Динамо» Два м'ячі "Динамо" у ворота "Руху" ввійшли до топ-5 найкращих голів 22-го туру УПЛ Польський журналіст: "Динамо" може продавати гравців за 15-20 млн євро. Наші клуби так не вміють" Володимир ШАРАН: "Думаю, що "Динамо" не відпустить чемпіонство" Олександр ХАЦКЕВИЧ: "Чи вважаю я Буяльського недооціненим гравцем "Динамо"? Це з кожної праски сьогодні звучить" Мирон МАРКЕВИЧ: "Динамо" стане чемпіоном, а "Шахтар" не зможе вибити "Олександрію" з другого місця" Як "Динамо" готується до матчу з "Рухом" у Кубку України Хацкевич пояснив, чому "Шахтар" не зможе наздогнати "Динамо" в УПЛ Александр Хацкевич: «Без Буяльского невозможно представить атаку «Динамо». Он доказывает, что является незаменимым игроком» Владислав Ващук: «Шовковский и Федоров понимают, чего они хотят от футболистов»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%