Сообщение #2605624 Просмотреть на стене →

«Ужгород» хоче стартувати в Другій лізі

Як стало відомо Sport.ua, ужгородські футболісти, які свого часу змагалися в Першій лізі, але призупинили свої виступи після російської агресії в Україні, налаштовані повернутися до ПФЛ.

За наявною інформацією, закарпатці хочуть бути представлені в Другій лізі.

Також виявили бажання виступати в цьому дивізіоні й другі команди «Полісся», «Олександрії», «Буковини», ведуться перемовини на цю тему з «Ворсклою» та «Колосом».
 
Последние новости
Арбитр матча «Динамо» — «Пафос» год назад тоже судил «Динамо» в квалификации ЛЧ. Статистика встреч с украинскими командами Ігор ЦИГАНИК: "Динамо" для конкуренції потрібен ще один центральний захисник" Федорчук назвав трьох гравців, які мають стати лідерами "Динамо" у матчі з "Пафосом" Тренер "Пафоса": "Якщо сьогодні не пропустимо від "Динамо", це поставить нас у сильну позицію" Хавбек "Пафоса": "У матчі з "Динамо" хочемо викластися на повну, адже ми прагнемо більшого" Олег Федорчук: «Динамо» выглядит неплохо, но является очень молодой и непредсказуемой командой в обороне» Официально. Давид Луиз с «Динамо» не сыграет Олег ФЕДОРЧУК: "Динамо" має непоганий вигляд, але є непередбачуваним в обороні" «Все в нашей команды настроены победить «Динамо», — полузащитник «Пафоса» Пресс-конференция. Хуан Карлос Карседо: «Динамо» — очень агрессивная команда, особо сильная своей атакой»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%