Сообщение #2604216 Просмотреть на стене →

AG
💵«Коливання є, але без тиску: Пишний розповів, що відбувається з курсом

На валютному ринку спостерігаються коливання, але вони не створюють небезпечного тиску. Вони в першу чергу пов’язані із факторами, які існували до війни.

«Кажу традиційно: Нацбанк не дає ніколи прогнозів щодо курсу. Ми відповідаємо за курсову стійкість. Ми бачимо, що валютний ринок після переходу від фіксованого курсу до керованої гнучкості, функціонує дедалі більше, керуючись попитом та пропозицією. Це саме те, до чого ми прагнули. Ми бачимо коливання, ми бачимо, що ці коливання в першу чергу пов’язані із факторами, які існували до війни: сезонність. Ми бачимо, що ці коливання на сьогодні не створюють якогось небезпечного тиску», — зазначив голова НБУ.

👤fb 🔸insta 💻youtube 🔹сайт
 
Последние новости
Богдан Редушко дебютував за основну команду "Динамо" в єврокубках "Динамо" не вистачило одного очка. Підсумкова турнірна таблиця основного раунду Ліги конференцій «Динамо» — «Ноа» — 2:0. Пресс-конференция. Игорь Костюк: «Это еще не тот футбол, который мы хотим видеть от команды» (ВИДЕО) «Динамо» — «Ноа» — 2:0. Послематчевая пресс-конференция. Сандро Перкович: «Для нас это станет хорошим уроком» «Динамо» — «Ноа» — 2:0. Пресс-конференция. Игорь Костюк: «Это еще не тот футбол, который мы хотим видеть от команды» «Динамо» — «Ноа» — 2:0. ВИДЕО голов и обзор матча "Динамо" - "Ноа" 2:0. Звіт про матч. Футбол Костюка приносить результат в останньому поєдинку року Матвій Пономаренко забив свій дебютний гол за основну команду "Динамо" в єврокубках "Динамо" - "Ноа" 2:0. Відеоогляд матчу Михайло СМОЛОВИЙ: "Шахтар" може починати тремтіти, коли "Динамо" понесеться навесні в тижневих мікроциклах"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%