Сообщение #2603595 Просмотреть на стене →

WSJ пише, що у лютому Макрон провів конфіденційні розмови з Байденом та Шольцом, щоб змінити стратегію Заходу щодо України

Лідер Франції заявив їм, що Захід повинен зайняти позицію стратегічної невизначеності щодо Росії, яка залишила б на столі всі військові варіанти.

Ця ідея представляла собою радикальний відхід від позиції, якої адміністрація Байдена дотримувалася від початку війни. Підхід Вашингтона був спрямований на те, щоб уникнути дій, які могли б «спровокувати Москву і призвести до ескалації конфлікту».

Макрон, навпаки, хотів припинити транслювати межі західного втручання - так звані "червоні лінії" Заходу - і натомість залишити Кремль у здогадках.

Байден поставив під сумнів необхідність зміни стратегії на тлі побоювань, що це може призвести до ескалації. Шольц також виступив проти цієї ідеї, заявивши, що вона ризикує розділити союзників і зробити країни НАТО стороною конфлікту.

Макрон проігнорував ці заперечення і сам почав просувати риторику про стратегічну невизначеність, яку підтримали деякі європейські лідери. Франція також почала нарощувати допомгу Україні.

Для Макрона війна РФ проти України стала тестом на здатність Європи вижити у світі, де американські гарантії безпеки більше «не є герметичними».

На жаль, страх команд Байдена і Шольца стримує зусилля Макрона, бо багато країн орієнтуються на США та Німеччину, втім ми вдячні йому за його боротьбу у цьому питанні, адже його просування безпекової автономії Європи є максимально вигідним для нас

@OstanniyCapitalist
 
+3
Последние новости
21-й тур чемпионата Украины языком чисел и фактов: 12-я крупная победа «Динамо» над «Александрией» в УПЛ Александр Кучер: «У «Динамо» появилось больше желания побеждать» Джерело: "Динамо" та "Металіст 1925" наступного літа повернуться до переговорів щодо Яцика УПЛ. 21-й тур: "Динамо" розгромило "Олександрію", "Полісся" обіграло "Кудрівку", ЛНЗ знову лідер Джерело: Яремчук буде повністю готовий до матчу зі Швецією Игроки «Динамо» после матча с «Александрией» получили три дня выходных «Динамо» и «Металлист 1925» летом вернутся к обсуждению трансфера Яцыка Блогер про відсутність Бражка у збірній: "Для Реброва опорник - це людина, яка створює баланс, а в "Динамо" його створює інша людина" Олександр КУЧЕР: "У "Динамо" з’явилося більше бажання перемагати. Команда намагається грати у футбол високої якості" «Динамо» может предложить Ярмоленко новый контракт без фиксации срока его действия, — источник
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%