Сообщение #2583774 Просмотреть на стене →

Ататюрк зробив з уламків Османської імперії сучасну світську державу, і хоча й швидко встановив авторитарний режим, але зміг індустріалізувати Туреччину без десятків мільйонів вбитих, як Сталін чи Мао. Ердоган кемаліст, як і кожен сучасний турецький політик, але він робить протилежне зробленому Ататюрку - повертає країну взад до ісламізму. Його авторитаризм спрямований на втілення реставраційних імперських амбіцій. І там культ Ердогану - мільйони турків з пердів тікають до Європи, бо в Туреччині для них немає роботи чи робота за $200-300, аби потім в Німеччині, Бельгії та Нідерландах віддавати 70% голосів за Ердогана.

І Ататюрк недарма вніс до конституції право військових на переворот для скидання узурпатора, бо знав свій нарід. Тому коли в ЄС в рамках синхронізації законодавства виставили Туреччині усунення цього розділи з конституції, бо це підвалини європейської демократії - цивільна влада безумовно керують військовими, то це був один із найкращих днів у житті Ердогана.
 
Последние новости
Олександр ІЩЕНКО: "У Кравця в "Динамо" був повний карт-бланш – іди працюй, але ніяких ідей я не чув" Оцінки матчу "Шахтар" – "Динамо" від Дулуба: "Гра була ближча до нічиєї. Ось що арбітр мав робити з пенальті Шоли" Артем Федецький – про сутичку між Ярмоленком і Бондарем: "Можливо, просто був природний інстинкт самозахисту" Мирон Маркевич: «Динамо», в отличие от «Шахтера», пока ничего не потеряло» Олег Дулуб: «Использование Ярмоленко на острие атаки «Динамо» пока что оправдывает себя» Олег Саленко: «Что от «Динамо», что от «Шахтера» содержательной игры я не увидел. Мне было скучно» Матчи соперников «Динамо». Безвыигрышная серия «Фиорентины» достигла 10 матчей, команда идет на предпоследнем месте "Якого чорта возитися з м’ячем?": Сабо розібрав виграш "Шахтаря" над "Динамо" і назвав винних у поразці киян в УПЛ "Хто Шовковському сказав, що Ярмоленко - нападник?": Леоненко звернувся до Суркіса після поразки "Динамо" від "Шахтаря" Шовковський має рацію?! Суддівський експерт назвав ключову помилку арбітра матчу "Шахтар" – "Динамо"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%