ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2568620
Просмотреть на стене →
Smooth Pimp
СбУ, ДК, LFC, McL, Гайсин 29.12.2023 в 13:18
№ 2568620
|
Добавить в избранное
https://ua.tribuna.com/uk/blogs/divan__exspert/3094705-z-konoplyankoyu-zavershuyetsya-i-era-romantyzmu-v-nashomu-futb/
З Коноплянкою завершується і ера романтизму в нашому футболі. Українські гравці стають прагматиками?
Краще миттєвого захоплення нічого не може бути. Блискавиці громовержця, що охопить сірий до того світ білою плямою.
Проте цей новий необхідний життєвий заряд може здійснитися лиш в момент споглядання прекрасного — споглядання краси. Об'єкту, процесу тощо.
В момент абсолютно відірваний від раціональних доводів і обґрунтувань. У хвилину повністю сконцентровану на суб'єктивному сприйняттю — в мить ірраціональну.
Але при умові, якщо, звісно, мелодика цього "споглядання" не буде порушена, збережена від зайвих рефлексій. "Гетьте, думи, ви, хмари осінні". Тобто досвід її осмислення буде відсутній, недоторканний. Лиш тоді відбудеться "чудо", в інакшому випадку — це лиш задоволення потреби: шляхом її осмислення і реалізації.
Одним з істинних проявів цього відчуття є молода людина, яка тільки починає знайомитися зі світом та закохуватись в нього. До прикладу, вона може переслухувати трек до того невідомого їй гурту сотні разів, не особливо поясняючи собі причину даного, з разу в раз натискаючи на "плей". Водночас відчуваючи в собі суміш різного спектра емоцій, різного роду і забарвленнь. Що в ній лиш підсилить потяг до того невідомого, що занурить її ще сильніше у хвилю нині небаченого, раз за разом.
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Яремчук коротко прокоментував своє перше чемпіонство у Греції
Беседин выпал из состава «Лишеня»: известна причина
«Матч с «Динамо»? Будет весело», — полузащитник «Оболони»
Яремчук — четвертый украинский футболист, ставший чемпионом Греции
Яремчук став четвертим українцем, який виграв чемпіонат Греції
Хавбек "Оболоні" Бичек: "Матч із "Динамо"? Буде весело. Ми у себе вдома"
Главный тренер «Жироны» назвал причину ранней замены Цыганкова
«Буковина» объявила о начале продажи билетов на кубковый матч с «Динамо». Известны цены
Яремчук стал чемпионом Греции в составе «Олимпиакоса»
Сергей Шищенко перед «Динамо»: «Впереди у «Оболони» еще шесть матчей, все очень важные»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%