ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2556837
Просмотреть на стене →
Green
Динамо Київ, Кривий Ріг 18.12.2023 в 15:26
№ 2556837
|
Добавить в избранное
Коли я почала розбиратися, звідки ноги ростуть у конфлікті з Польшею, то дістала пояснення від фермера Петра Тимошенка. Може комусь також буде цікаво.
Минулий рік фірми-однодневки (вгадайте, кому належать і під ким ходять) скупили зерно по 110 дол., найняли фури по 40-50 дол. і повезли в Польшу під фіктивними договорами. У Польші знайшли переробників, яким запропонували зерно по 240-260 дол. Ті забрали зерно, бо польські фермери продавали по 300-320 євро. Фіктивні фірми вивезли і зреалізували в Польші біля 2 млн.т. зерна.
Коли польські фермери не змогли продати переробникам своє зерно, вони почали бити в набат і заставили владу розбиратись в ситуаціі. Польська влада офігіла, як іх надули "бідні украінські бариги". А тепер ці бариги скупили зерно в украінських фермерів по сто баксів і чекали банкету, як в минулому році. А коли зрозуміли, що бенкету не буде, то почали качати права.
А тепер порахуймо - чистий прибуток був у межі 80-100 дол. Продали 2 млн.т. зерна. Скільки "слуги" поклали собі в кишеню?
P.S. Трейдери до цієі оборудки відношення не мають. Вони працювали і працюють по-білому.
✍️Lyudmyla Oleksiy
+1
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Екс-капітан "Динамо" назвав двох футболістів, проти яких йому було грати найважче
Олег Лужный: «Каладзе путал трассу от нашей базы до Киева с треком «Формулы-1». Так было и в матче с «Баварией»...»
Колишній гравець і тренер "Динамо" Огнєн Вукоєвич тепло зустрів команду перед матчем проти "Кішварди"
Найкращі моменти розгромної перемоги "Динамо" над "Кішвардою" у фотографіях
Тренер "Кішварди": "У двох матчах проти "Динамо" ми побачили багато своїх помилок"
«Второй матч с «Динамо» показал, насколько хорошо мы с ним сыграли в первой встрече», — главный тренер «Кишварды»
Владимир Журавчак: «Посмотрите, как провалили еврокубковый сезон «Динамо» и «Шахтер»...»
Артем Милевский показал свою девушку (ФОТО)
"Якесь лихо, може треба в церкву піти": чому ключовий гравець "Динамо" не може закріпитися в збірній України
"Буяльський на це діло перерахував 100 тисяч гривень": як капітан "Динамо" щедро допомагав людям з рідного краю
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%