Сообщение #2555885 Просмотреть на стене →

AG
🇺🇦⚡️🇭🇺Україна отримала сигнал з Угорщини про "вікно можливостей" на саміті ЄС, - Кулеба

Глава МЗС Дмитро Кулеба заявив, що наша країна отримала перший непублічний сигнал з Угорщини, який свідчить про "вікно можливостей" для нашої країни на саміті ЄС 14-15 грудня, де вирішуватимуть подальшу долю євроінтеграційного процесу для України.

Водночас він зазначив, що не може бути відвертим та прямолінійним у цьому питанні, тому що "ставки надзвичайно високі".

​​💸 Єврокомісія у середу "розморозить" 10 млрд євро для Угорщини, які раніше були заморожені через проблеми країни з верховенством права — угорська газета Nepszava з посиланням на джерела.

Раніше ЗМІ писали, що ЄС розглядає можливість розблокування коштів для Угорщини, аби отримати її схвалення на подальшу допомогу Україні та початок переговорів про членство з Києвом.

Але у ЄК наполягли, що виділення Угорщині коштів не пов’язане з тим, що вона блокує рішення стосовно України на прийдешньому саміті ЄС. Джерела кажуть, що Будапешт справді виконав погоджені з ЄК вимоги щодо реформування судової системи.

​​🇦🇹 Канцлер Австрії Карл Негаммер заявив, що його країна не готова підтримати відкриття переговорів про членство України в ЄС в нинішніх умовах, стверджуючи, що ніхто не повинен мати особливі умови вступу.
 
Последние новости
"Евертон" з Миколенком розписав нічию з "Сандерлендом" Віталій МИКОЛЕНКО: "Згоден із Мойєсом, що мені потрібно додати у фінальній третині. Адже я 3 роки майже не атакував, а зараз потрібно робити різницю в атаці" Виталий Миколенко: «Кто будет чемпионом Украины? Я реалист» Олександр ІЩЕНКО: "У Кравця в "Динамо" був повний карт-бланш – іди працюй, але ніяких ідей я не чув" Оцінки матчу "Шахтар" – "Динамо" від Дулуба: "Гра була ближча до нічиєї. Ось що арбітр мав робити з пенальті Шоли" Артем Федецький – про сутичку між Ярмоленком і Бондарем: "Можливо, просто був природний інстинкт самозахисту" Мирон Маркевич: «Динамо», в отличие от «Шахтера», пока ничего не потеряло» Олег Дулуб: «Использование Ярмоленко на острие атаки «Динамо» пока что оправдывает себя» Олег Саленко: «Что от «Динамо», что от «Шахтера» содержательной игры я не увидел. Мне было скучно» Матчи соперников «Динамо». Безвыигрышная серия «Фиорентины» достигла 10 матчей, команда идет на предпоследнем месте
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%