ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2545908
Просмотреть на стене →
Здравый смысл
Динамо (Київ), Україна 11.12.2023 в 22:01
№ 2545908
|
Добавить в избранное
Єгор Фірсов
3 год ·
Ми змогли подолати ворожий РЕБ. Деталі, як саме, я звісно тут не видам.
Але за рахунок спроб, помилок та експериментів - РЕБ ворога на нас не діє.
Результат - десятки лад Калін - у сім’ї ворогів.
Відео нашої роботи - у коментарі.
Значна частина інших підрозділів досі мучиться і втрачає пташки, тому що їх давить РЕБ ворога. Тому нам і потрібен військовий інженерний центр, який би збирав найкращі кейси у застосуванні БПЛА та масштабував би їх на інші підрозділи.
Ми би з радістю ділились нашими напрацюваннями і успіхами. І поширювали би наш досвід на інших. З радістю би брали успішний досвід у інших підрозділів.
Але робити це потрібно системно і не через Фейсбук, щоб ворог знав усі деталі. А офіційно, системно, з урахуванням секретності.
Загалом, все меньше і меньше можу писати про деталі наших операцій. Ворог усе моніторить, одразу хапає наші ідеї і ставить на потік.
Сфера БПЛА вимагає експериментів та творчості. Технології постійно змінюються. І те, що працювало місяць тому, - зараз вже може бути не актуальним.
Звідси можуть виникнути системні помилки - держава може контактувати дрони, які через певний час вже можуть бути - фронту не потрібні, тому що за своїми характеристиками не здатні будуть виконувати задач. Будуть взлітати і падати у полі перед позиціями ворога.
Дрони - це не міни, які можна дістати зі складу, через 50 років і вести війну.
Дрони, - це технології і ми маємо привчити себе до швидких змін та адаптації.
Цим ми можемо бути кращими за ворога і завжди мати перевагу використовуючи кращі моделі.
+7
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Мексиканська преса поставила екс-нападника "Динамо" на шосте місце в списку найпровальніших трансферів в історії місцевого "Тігреса"
Новости возможного соперника. Мирча Луческу: «Нас ждёт сложный плей-офф. Предпочтений по сопернику нет»
«Группа футболистов «Динамо» решила избавиться Лобановского, и мы отомстили», — бывший игрок «Днепра»
Мірча ЛУЧЕСКУ: "Те, що я зробив у своїй кар'єрі, вони не зроблять і за 2000 років"
18 ноября. Сегодня родились... Цитаишвили — 25
Виктор Цыганков: «На поле была команда, которая сражалась за нашу страну, за наших людей»
Официально. КДК УАФ оштрафовал «Динамо» и «Шахтер» по итогам матча Кубка Украины
КДК УАФ покарав "Динамо" та "Шахтар" за підсумками матчу Кубка України
Ребров – гравцям у роздягальні після матчу з Ісландією: "Щоб зробити цей крок, готуйте себе у своїх командах"
Колонка Александра Липенко. Путь «Динамо» к признанию
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%