ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2543886
Просмотреть на стене →
Split
Динамо Київ, Херсон 01.12.2023 в 13:59
№ 2543886
|
Добавить в избранное
2Green (01.12 в 13:48)
№ 2543884
-----------------------------------------
В середині листопада всі політичні сили, представлені в українському парламенті, підписали меморандум про проведення наступних виборів тільки після завершення воєнного стану.
Джерело: сайт Верховної Ради, перший віцеспікер Олександр Корнієнко в коментарі "Українській правді"
Деталі: Такої домовленості було досягнуто на зустрічі у форматі "Діалогів Жана Моне" задля миру та демократії, яка пройшла 10-12 листопада на Закарпатті.
У висновках, оприлюднених за результатами цієї події, йдеться зокрема про те, що керівництво Верховної Ради, голови та делеговані представники депутатських фракцій і груп ВР 9-го скликання "дійшли згоди, що майбутні вільні та чесні національні вибори (парламентські, президентські) проводяться після завершення війни та завершення дії воєнного стану із часом, достатнім для підготовки проведення виборів (не менше 6 місяців після закінчення воєнного стану)".
Під документом стоять підписи зокрема Давида Арахамії від фракції "Слуга народу", Юлії Тимошенко від "Батьківщини", Ірини Геращенко як співголови фракції "Євросолідарність", Олександри Устінової від "Голосу" та представників інших депутатських груп.
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Першість U-19. "Оболонь" - "Динамо": дата, час та місце зустрічі
Полузащитник «Динамо» дебютировал за национальную сборную Северной Македонии
Александр Антоненко — о матче с «Динамо»: «Просто так чемпионами не становятся»
Екс-нападник збірної Румунії: "Якщо Бленуце добре попрацює в "Динамо" то за 6 місяців отримає виклик від Луческу"
«Уверен, что некоторые завидуют трансферу Блэнуцэ в «Динамо», — бывший нападающий сборной Румынии
Від марокканського голкіпера до екс-форварда "Шахтаря". Усі африканські легіонери в історії "Динамо" та їхні досягнення
Богдан ШУСТ: "Коли тобі забиває "Динамо", ти вже не віриш, що відіграєшся, і перестаєш конкурувати"
Александр Хацкевич: «В матче против Франции я увидел у украинской сборной хорошую организацию игры в обороне»
Александр Кучер: «В ближайшее время уже будем видеть Хачериди в стартовом составе»
Журналіст про скандал із Бленуце: "Ми маємо ситуацію, з якої дуже важко вийти в плані менеджменту. "Динамо" не може відіграти цю історію назад"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%