ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2521332
Просмотреть на стене →
Green
Динамо Київ, Кривий Ріг 16.11.2023 в 00:57
№ 2521332
|
Добавить в избранное
🍁Байден: Я ціную розмову, яку я мав сьогодні з президентом Сі, тому що я вважаю найважливішим, щоб ми чітко розуміли один одного, лідер до лідера. Є критичні глобальні виклики, які вимагають нашого спільного лідерства. І сьогодні ми досягли реального прогресу.
❗️Є перша інформація про досить оптимістичний прогрес у військовій та безпековій сферах. Вашингтон пішов на деякі поступки і послабив економічні санкції стосовно низки китайських підприємств, а також пообіцяв зменшити свою присутність біля Формози в обмін на обіцянку Пекіна не здійснювати військових кроків стосовно Тайбея.
З українського питання Сі пообіцяв вплинути на Ина з метою перекриття постачання боєприпасів Москві, а також відмовитись від критичних для Росії поставок китайських чипів та товарів подвійного призначення.
Головне, йде поступово-стримане зближення Вашингтона та Пекіна, чого дуже боялась Москва. Завтра буде більш точна інформація.
+7
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Джерело: "Динамо" цікавий колумбійський хавбек із хорватського клубу
ТОП-10 рекордсменов по количеству матчей за «Динамо». Ярмоленко обошел Веремеева и теперь в 6 матчах от ТОП-5
Цитаишвили отличился голевой передачей за «Мец» (ВИДЕО)
Бойко – про Забарного та Сафонова у ПСЖ: "Я спілкувався з Іллею – знаю, що він дійсно ставив як одну з умов, щоб цього гравця не було в клубі"
Сергій Ребров викликав до збірної України футболістів чотирьох клубів УПЛ
Бенито: «Футбол с Луческу — это не просто игра, это искусство»
Матчи соперников «Динамо». Крупная победа «Кристал Пэласа», ничья «Фиорентины», камбэк «Самсунспора»
Руслан Ротань: «Динамо» очень легко начало выходить из-под прессинга…
"Я його називав Іньєстою". Беніто виділив молодого гравця "Динамо", який найбільше його вразив
Журналіст: "Я був у шоці від гри "Полісся". План "Динамо" з нейтралізації суперника спрацював на 1000%"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%