Сообщение #2520349 Просмотреть на стене →

Іспанія, 13-й тур. Райо Вальєкано – Жирона 1:2. Циганков асистує, Довбик забиває!
Гравці збірної України Артем Довбик і Віктор Циганкова вийшли в стартовому складі «Жирони» на виїзний матч чемпіонату Іспанії проти «Райо Вальєкано».
Гості пропустили швидкий м’яч, коли на п’ятій хвилині відзначився Альваро Гарсія, однак ще до перерви – на 42-й хвилині – українська парочка створила гол у відповідь: Довбик у штрафному майданчику прийняв ідеальний простріл Циганкова і чітко пробив повз воротаря. На відпочинок команди пішли за рівного рахунку.
У середині другого тайму український тандем узяв участь у результативній атаці. Довбик знову мав забивати після пасу Циганкова, але воротар парирував удар, і вирішальний «постріл» у підсумку здійснив Савіо. Невдовзі обох наших земляків відправили відпочивати, а їхні партнери втримали переможний рахунок.
Каталонці закріпилися на вершині таблиці, на п’ять очок відірвавшись від «Реала» Андрія Луніна, який сьогодні ввечері зіграє проти «Валенсії» Романа Яремчука.
РАЙО ВАЛЬЄКАНО – ЖИРОНА – 1:2
Голи: Альваро Гарсія (5) – Довбик (42), Савіо (65).
Райо Вальєкано: Дімітрієвськи, Раціу (Де Фрутос, 78), Лежен, Мумін, Еспіно, Паласон, Альваро Гарсія (Бебе, 78), Унаї Лопес (Кіке Перес, 67), Оскар Валентін, Трехо (Нтека, 59), Камельо (Фалькао, 67).
Жирона: Гассаніга, Мартінес, Блінд, Ерік Гарсія, Мігель Гутьєррес, Алеїш Гарсія, Еррера, Мартін (Фернандес, 85), Циганков (Ян Коуто, 78), Савіо (Порту, 84), Довбик (Стуані, 78).
Попередження: Альваро Гарсія (44) – Мігель Гутьєррес (14), Мартін (73).

#Черкаси #історіясвітовогофутболу #вболівальники #тенденціїукраїнськогофутболу #Динамо #VIVAVIVAУКРАЇНА #прімера