ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2516637
Просмотреть на стене →
Здравый смысл
Динамо (Київ), Україна 19.10.2023 в 22:36
№ 2516637
|
Добавить в избранное
Борислав Береза
Під Авдіївкою сьогодні було пекло. Справжнє. Це я почув декілька разів. Завтра в ранковому зведенні Генштабу ви побачити кількість знищенної та пошкодженої техніки і будете шоковані. 97 підтверджених одиниць вже зараз є. Навіть вдалося знищити ТОС "Солнцепік". Колони йшли за колонами. Мінімально 5 одиниць. Максимально 30. Як сказав один офіцер "Це що, блядь, Курська дуга?". Русні поклали багато. Дуже багато. І це була спроба русні провести повноцінний наступ з використанням броньованих "кулаків" по трьох напрямках. Йшли проти нашіх воїнів не мобіки, а кадрові військові, що показує наскільки важлив цей напрямок Кремлю. Воювати вони вміють. Вірніше вміли. Їх шлях окупанта сьогодні закінчили воїни ЗСУ. Руснею були використані міни і арта, танки та БМП, ракети та РСЗО, авіація та дрони. Наші вистояли. Це більше ніж подвиг. Щось надлюдське. І так, у нас є втрати. Це лише в уявах любителів рожевих поні ми вбиваємо ворогів, а в нас втрат немає. На жаль, це пекло забрало життя наших воїнів. Вічна пам'ять кожному, хто віддав життя за Україну. Слава та пошана кожному українському воїну.
Завжди пам'ятайте страшну ціну, яку ми сплачуємо за право України існувати! Цінуйте та не забувайте цю ціну. Вона вираховується у людських життях. Вічна пам'ять нашим Героям!
+10
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Ігор ЦИГАНИК: "Думаю, що Ярмоленко залишиться у футболі до побиття рекорду. Мабуть, він отримає від "Динамо" контракт без терміну"
Олександр ПІХАЛЬОНОК: "З Сергієм Ребровим вже спілкувався, але про мою роль у команді він поки нічого не казав"
Андрей Богданов: «Ярмоленко забивает — просто красавец!»
Тарас МИХАЛИК: "Цікаво чи знайдеться місце Пономаренку в стартовому складі збірної. Він справляє дуже добре враження цього року"
21-й тур чемпионата Украины языком чисел и фактов: 12-я крупная победа «Динамо» над «Александрией» в УПЛ
Александр Кучер: «У «Динамо» появилось больше желания побеждать»
Джерело: "Динамо" та "Металіст 1925" наступного літа повернуться до переговорів щодо Яцика
УПЛ. 21-й тур: "Динамо" розгромило "Олександрію", "Полісся" обіграло "Кудрівку", ЛНЗ знову лідер
Джерело: Яремчук буде повністю готовий до матчу зі Швецією
Игроки «Динамо» после матча с «Александрией» получили три дня выходных
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%