Сообщение #2516074 Просмотреть на стене →

https://flot2017.com/chym-vazhlyvi-udary-po-aerodromam-okupantiv-povitriani-syly-daly-poiasnennia/
ЧИМ ВАЖЛИВІ УДАРИ ПО АЕРОДРОМАХ ОКУПАНТІВ: ПОВІТРЯНІ СИЛИ ДАЛИ ПОЯСНЕННЯ

,"Спікер Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив про важливість ударів по аеродромах російських загарбників на окупованих територіях. Оскільки росіяни намагаються тримати гелікоптери та тактичну авіацію на аеродромах ближче до лінії фронту для своїх атак, тому ураження ворожої авіатехніки в окупованих Луганську та Бердянську дуже важлива.
Про це Юрій Ігнат сказав в ефірі “Радіо Свобода”.
Ігнат зазначив, що на таких аеродромах базуються вертольоти окупантів, які працюють близько до лінії бойового зіткнення. Вони за допомогою протитанкових керованих ракет можуть уражати військову техніку ЗСУ.
Він додав, що військове командування рф намагається захистити всі важливі для себе об’єкти за допомогою достатньої кількості ППО, проте противнику це “не завжди вдається”.
Представник Повітряних сил не назвав ні тип озброєнь, яке було використано цієї ночі для успішних ударів по цілях на аеродромах біля Луганська та Бердянська. А також не розкрив, що саме було знищено.
“Але зрештою ураження такої техніки як вертольоти противника, які він використовує – Ка-52, Мі-24 – безумовно, що це добре для нас. Тому що вертольоти разом із тактичною авіацією постійно працюють на фронті та на передній лінії”, – наголосив полковник.
Також спікер Командування ПС звернув увагу, що в окупантів вертолітна техніка сучасніша, і має сучасніше озброєння.
“Є протитанкові керовані ракети з великою дальністю застосування. Вертольоти працюють постійно власне 10+ кілометрів від лінії бойового зіткнення. Тому ураження такої техніки є цілком важливим для нас”, – сказав Ігнат.
Зазначимо, українські Telegram-канали публікують карту пожеж NASA в районі аеродрому окупованого Бердянська *(с)
#VIVAVIVAУКРАЇНА #історія #суспільство #раша
 
Последние новости
Іван ГЕЦЬКО: "Навіть не сумніваюся, що Ярмоленко перевершить рекорд Шацьких. Ще сезон він би точно міг пограти" Lamborghini Urus, Тоні Кроос і AC/DC - чим ще здивує Піхальонок? 22 запитання з Денисом Бойком Журналіст назвав основну проблему Тіаре, яка не дає йому розкритися в "Динамо" У "Динамо" нові директор медіадепартаменту та заступник генерального директора з комунікацій та медіа Произошли изменения в структуре менеджмента киевского «Динамо» Велике інтерв'ю Миколи Павлова. Як помітив Шапаренка, дружба з Лобановським, чому не залишився в "Динамо" Сергей Чоботенко: «Второй тайм матча с «Динамо» действительно был провальным для нас» «В паре Украина — Швеция действительно сложно назвать фаворита», — бывший защитник «Динамо» Журналіст оцінив шанси Кабаєва перейти з "Динамо" в "Полісся" Ігор ЦИГАНИК: "Думаю, що Ярмоленко залишиться у футболі до побиття рекорду. Мабуть, він отримає від "Динамо" контракт без терміну"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%