ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2515980
Просмотреть на стене →
scorpions-7800
Динамо,Україна понад усе !, manowar -723 ,Черкаси 17.10.2023 в 10:41
№ 2515980
|
Добавить в избранное
Блін,Арестович завдяки своєму листу
На дереаню к Дедушке
У США Джо Байдену діібрався таки до світових ЗМІ :)
https://www.telegraph.co.uk/world-news/2023/10/15/ukraines-counter-offensive-russia-disaster-zelensky-adviser/
Ukraine's counter-offensive is a 'disaster', says former Zelensky adviser
Oleksiy Arestovych accuses Volodymyr Zelensky and his military commanders of making strategic mistakes and failing to
Контрнаступ України – це «катастрофа», – колишній радник Зеленського
Олексій Арестович звинувачує Володимира Зеленського та його воєначальників у стратегічних помилках і нездатності зламати російські лінії
#світовіЗМІ
#Америкасьогодні
#історія
#суспільство
#VIVAVIVAУКРАЇНА
#Міжнароднеправопринципитазастосування
Колишній радник президента України назвав загальмований контрнаступ Києва «катастрофою» та звинуватив Володимира Зеленського у стратегічних помилках.
Олексій Арестович заявив, що пан Зеленський і його військові командири не змогли прорвати російські лінії і що Україні зараз потрібен новий лідер.
«Вони не говорять правду. Повернення до кордонів 1991 року не буде, і Криму найближчим часом не буде», – сказав він.
У счні пан Арестович пішов у відставку з посади радника президента після суперечки щодо ефективності систем протиповітряної оборони України.
Цього тижня українська прокуратура почала розслідування щодо пана Арестовича за коментарі, які нібито пропагують насильство щодо жінок. Він заперечує звинувачення.
У заяві, опублікованій на X, раніше відомому як Twitter, пан Арестович сказав, що пан Зеленський ухвалив «корумповані та неадекватні рішення», і назвав контрнаступ як втрачену можливість.
«За стратегічними помилками на полі проглядаються стратегічні помилки в державному управлінні, зовнішній і внутрішній політиці», – сказав він.
Публічна критика пана Зеленського в Україні зустрічається рідко, хоча після 20 місяців війни розчарування зростає. США хочуть, щоб наступного року в Україні відбулися президентські вибори, як і було заплановано, і також закликали пана Зеленського боротися з корупцією.
Деякі західні офіційні особи також заявили, що контрнаступ України за підтримки НАТО зазнав невдачі, оскільки їй вдалося відвоювати лише шматок території вздовж великої лінії фронту.
Перешкодою є траншейні системи та мінні поля
Українські командири заявили, що російські окопні системи та мінні поля загальмували їх.
Пан Арестович зазначив, що замість того, щоб втягуватися в бої навколо Бахмута на сході Донецької області, українська армія повинна була зосередитися на прориві південних рубежів і підготовці власної оборони
Зараз ми в глухому куті. Росіяни не можуть перемогти нас, ми не можемо перемогти їх», – сказав він.
Цю оцінку поділяє володька хуйло , який взяв тайм-аут із зустрічей із лідерами колишніх радянських держав у Киргизстані, щоб сказати прокремлівському інтерв’ю, що контрнаступ України провалився.
«Наші сили покращують свої позиції практично на всіх напрямках», — сказав путлер у неділю
#раша
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Виктор Вацко рассказал, может ли Твердохлеб стать заменой Буяльскому в «Динамо»
Артем МІЛЕВСЬКИЙ: "Фінал Кубка України? Тут все зрозуміло, буде "Динамо" - "Шахтар" у Житомирі"
Український тренер: "Швидше за все, "Динамо" виставить на "Буковину" резерв через близький матч з "Шахтарем"
"Динамо" - "Лівий Берег". Першість U-19. Пряма трансляція на YouTube
Ігор ЦИГАНИК: "Не бачу особливих шансів для "Лівого Берега" в матчі з "Динамо"
Букмекеры не сомневаются, что в финале Кубка Украины сыграют «Динамо» и «Шахтер»
Бущан назвал клубы, в которые он мог перейти из «Динамо»
«Буковина» будет иметь шанс или два для гола в матче с «Динамо», может и влететь. Шансы на финал у неё есть», — эксперт
Роман ЛОКТІОНОВ: "Буковина" матиме шанс чи два для голу у ворота "Динамо"
Тарас СТЕПАНЕНКО: "Ярмоленко допомагає "Динамо" боротися за титул і заслуговує на виклик у збірну України"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%