ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2505640
Просмотреть на стене →
scorpions-7800
Динамо,Україна понад усе !, manowar -723 ,Черкаси 14.10.2023 в 22:11
№ 2505640
|
Добавить в избранное
https://u-news.com.ua/157787-bula-chastynou-davnogo-shliakhu-arkhivni-foto-zatyshnoi-vulyci-v-centri-kyieva.html
Була частиною давнього шляху: архівні фото затишної вулиці в центрі Києва
"Глибочицька вулиця, яка розташована у Шевченківському районі міста Києва, пролягає від вулиці Січових Стрільців (колишня Артема) до вулиці Нижній Вал та Вознесенського узвозу (колишня Смирнова-Ласточкіна).
Про це пише Клуб корінного киянина
.Вулиця відома з кінця XVIII ст. як частина давнього шляху від Подолу на Житомирську дорогу, який ще називали Биховською дорогою від невеликої місцини Биховщина на цій трасі
Назва вулиці походить від струмка Глибочиця, який починався від невеликих джерел і протікав глибоким урочищем (Глибочицьким яром) між Щекавицею та Кудрявцем у бік Подолу. Вздовж русла Глибочиці і було прокладено вулицю.
Тривалий час Глибочицька була невпорядкованою, але у 1906 році її благоустроєм зайнялася міська влада й через три роки по ній були прокладені трамвайні колії.
У XIX ст. забудова складалася з типових одно-, двоповерхових дерев'яних та змішаних будинків, переважно на 3 чи 5 вікон по фасаду. За розписом вулиць Києва вулиця належала до найнижчого 4-го розряду і лише в останній чверті XIX ст. тут почалося зведення дво-, триповерхових цегляних будинків.
В другій половині XIX ст. та на початку ХХ ст. вздовж вулиці зводилися будівлі промислових підприємств: Дніпровського машинобудівного заводу Млошевського, дріжджового заводу братів Чоколових тощо. Над частиною вулиці домінували будівлі Покровського жіночого монастиря, на Глибочиці була дерев'яна брама зі входом на територію монастиря.
З 1960-х років почалась реконструкція вулиці, змінено рельєф схилу Щекавиці у місці її прилучання до Глибочицького урочища.
Історичну житлову забудову було знесено перед Олімпіадою-80. де зробили індустріальний квартал. Вулицю було відведено під забудову промисловими підприємствами."(с)
#VIVAVIVAУКРАЇНА
#історія
#суспільствл
#ностальжі
https://u-news.com.ua/157787-bula-chastynou-davnogo-shliakhu-arkhivni-foto-zatyshnoi-vulyci-v-centri-kyieva.html
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Крістіан БIЛОВАР: "Міг забити дебютний гол за "Динамо", але не склалося"
Юрій МАКСИМОВ: "Найважливіше, щоб лава запасних у "Динамо" була. Вона не дає розслабитися основі"
"Навіть він був гострішим". Експерт назвав двох найгірших гравців "Динамо" у матчі Ліги чемпіонів
Стало известно, когда «Динамо» проведет следующий матч в квалификации Лиги чемпионов
Вячеслав Заховайло: «Если останется в «Динамо» и не будет играть, мы потеряем его навсегда»
Болельщики «Хамрун Спартанс»: «У этого «Динамо» нет слабых мест»
"Розбирати нічого". Мороз назвав причини великої перемоги "Динамо" у Лізі чемпіонів
Ігор ШУХОВЦЕВ: "Супряга отримав черговий шанс у "Динамо"
"Не дивився гру": Мілевський пояснив, чому йому байдужі перемоги "Динамо" у перших матчах Ліги чемпіонів
Шовковский - про вихід у третій кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%