Сообщение #2502910 Просмотреть на стене →

2Green (02.10 в 18:10) № 2502909
-----------------------------------------
Волкер ще той товариш :

Колишній спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер тепер працює на лобістську компанію, яка відстоює інтереси російського «Північного потоку-2». Сам Волкер це підтвердив, але зазначає, що напрямком лобіювання не займається і є противником російського проєкту.

Про те, де працює Волкер, заявила радниця міністра енергетики, а також колишня радниця голови правління «Нафтогазу» і ексзаступниця глави МЗС Олена Зеркаль в інтерв'ю «Європейській правді».

Вона повідомила, що Волкер перейшов на роботу до цієї компанії після того, як закінчились усі слухання щодо імпічменту Трампа у 2019 році.

Зеркаль каже, що не знає, як і чому це сталося. Але, на її думку, зараз багато хто ставить собі питання, «чи не приїжджав Волкер в Україну, щоб вмовляти керівництво держави відмовитись від боротьби з "Північним потоком-2"».

Водночас Зеркаль вважає, що США поставили на паузу санкції щодо газопроводу Росії, та не виключає можливості їх відновлення.
 
Последние новости
Деревинський – головний арбітр матчу "Динамо" – "Полтава" у 14-му турі УПЛ Караваєв про прихід Луческу до "Динамо": "Перевернули навіть не на 180, а на 360 ситуацію, повний поворот, усі були шоковані" Виталий Кварцяный: «Шовковский прочитает, может, обидится, но я не со зла» Омельченко - головний арбітр матчу "Динамо" - "Полтава" у 14-му турі УПЛ Караваєв: чорна смуга "Динамо", Україна на ЧС-2026, виховання "Шахтарем", окупація Криму Караваєв про кризу "Динамо": "Потрібно закрити рота, почути всю критику і зосередитися повністю на футболі" Віталій КВАРЦЯНИЙ: "Бажаю Шовковському багато років роботи на благо "Динамо", але він має, напевно, змінити підходи до роботи" Иван Шарий: «Восемь матчей с потерями очков — это не подходит киевскому «Динамо» «То, что сейчас есть у «Црвены Звезды», было только у киевского «Динамо» и донецкого «Шахтера», — генеральный директор «Стяуа» Николай Медин: «В том сезоне по игре «Динамо» лучше «Днепра» не было. Мы были сильнейшими и по потенциалу, и по игре»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%