Сообщение #2502418 Просмотреть на стене →

Дідо закинув тандербол Маккарті.

⚡⚡⚡
Адміністрація президента Байдена тисне на спікера Палати представників Конгресу США, щоб той ухвалив окремий законопроект щодо підтримки України.

"Ми очікуємо, що спікер Маккарті, який заявив про свою підтримку фінансування підтримки України в її боротьбі проти незаконної та невиправданої агресивної війни рф, незабаром винесе на розгляд окремий законопроект", - заявив представник Білого дому.

Бій за Україну. Бій за електорат. І все це проти Росії.
 
Последние новости
Воротар "Динамо" пояснив, чим йому допомогла оренда в "Зорю" Михайло СПІВАКОВСЬКИЙ: "Минулого разу "Оболонь" проти "Динамо" полізла з вилами на танки. Цікаво, як буде зараз" Ріццолі аналізує рішення арбітрів у 24-му турі УПЛ. У розбір потрапив епізод з матчу "Кривбас" - "Динамо" Екс-тренер "Буковини": "Матч з "Динамо" можна було провести в Чернівцях у денну пору" Андрій ДОНЕЦЬ: "Буковина" не приречена на поразку в матчі з "Динамо", шанси на перемогу існують" «Бразильцы в «Шахтере» могли послать Луческу, могли «прибухнуть». Только один нормальный был», — бывшая жена Тимощука Трагически погиб нападающий, которым не так давно интересовалось «Динамо» «Динамо» в матче с «Кривбассом» установило необычный рекорд текущего чемпионата Украины "Динамо" - "Оболонь". Першість U-19. Пряма трансляція на YouTube Телеканал "2+2" транслюватиме матч "Динамо" - "Оболонь"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%