Сообщение #2501586 Просмотреть на стене →

Іспанія, 7-й тур. Вільяреал – Жирона 1:2. Ураганний Довбик
Команда Мічела першою пропустила з пенальті, але потім двома швидкими пострілами відігралась та в підсумку втримала перевагу за рахунком 2:1.
«Жирона» вийшла на чисте перше місце чемпіонату Іспанії після 7 турів – чи можете ви повірити у те, що сталося? На полі «Вільяреалу» каталонці довго не могли знайти свій футбол. По правді, то «підводники» були кращими в першому таймі. Моралес запоров забійний шанс уже на 27-й секунді. Далі небезпечно пробивали Піно, Педраса.
Не радували до перерви й українці – Довбик не знаходив м'яча, а Циганков очевидно просідав у захисті. Коли Капу заробив пенальті на початку другого тайму, а Парехо його реалізував, здалося, що справедливість перемагає. Але на ділі «Вільяреал» розбудив звіра.
У першій же атаці після голу Циганков знайшов Довбика, але той головою не пробив Йоргенсена. Ще кілька хвилин – і Артем уже ногою розстрілював ворота, і знову «ні». Забити екс-форварду «Дніпра-1» вдалося лише з третьої спроби – на 56-й хвилині він у падінні замкнув навіс від Савіо.
«Вільяреал» виглядав шокованим таким натиском. Каталонці ж навпаки спіймали кураж, і невдовзі Ерік Гарсія після кутового вивів своїх уперед. 2:1!
І це ще не все. «Жирона» продовжувала тиснути, і тільки невезіння завадило відзначитися Алейшу Гарсії (перекладина) і Стуані (мимо). Циганков майже в кожній атаці загострював і теж претендував на голи, але трохи не встигав. Загалом гарна гра від Віктора, активна. Ну а Довбик і поготів робить собі ім'я в лізі.
У таблиці «Жирона» вийшла в одноосібні лідери із 19 очками. У «Реала» на бал менше, і саме із «вершковими» команда українців зіграє у суботу на «Монтіліві».
ВІЛЬЯРЕАЛ – ЖИРОНА – 1:2
Голи: Парехо (49, з пенальті) – Довбик (56), Ерік Гарсія (61).
Вільяреал: Йоргенсен, Фойт, Альбіоль (Габб'я, 78), Манді, Педраса, Моралес (Брететон, 78), Парехо, Капу (Терратс, 59), Піно (Ахомач, 59), Серлот, Баена.
Жирона: Гассаніга, Арнау (Коуто, 52), Ерік Гарсія, Давид Лопес, Гутьєррес, Циганков, Алейш Гарсія, Еррера, Мартін (Порту, 53), Савіо, Довбик (Стуані, 69).
Попередження: Піно (16) – Еррера (58).
27 вересня 2023 22:09

#Черкаси #історія #Динамо #прімера #історіясвітовогофутболу
"Довбик та Циганков отримали 7,5 від WhoScored, вища оцінка тільки в одного гравця
WhoScored оцінив гру учасників матчу сьомого туру Ла Ліги «Вільяреал» - «Жирона» (1:2). "(Найкращим гравцем зустрічі визнано Алейша Гарсія - 7,7."
Артем Довбик та Віктор Циганков отримали по 7,5. Це друга найкраща оцінка у складі обох команд. Така сама у Савіньо Морейри"(с)