Сообщение #2489695 Просмотреть на стене →

🍁 Столтенберг: "Восени 2021 року Путін зробив заяву і фактично надіслав проект договору, який вони хотіли, щоб НАТО підписала, з обіцянкою припинити подальше розширення НАТО. І це була попередня умова не вторгнення в Україну. Звісно, ми цього не підписували. Сталося протилежне. Він хотів, щоб ми підписали цю обіцянку і ніколи не розширювали НАТО. Він хотів, щоб ми прибрали нашу військову інфраструктуру у всіх союзників, які вступили до НАТО з 1997 року, тобто половину НАТО, щоб ми прибрали НАТО з усієї Центральної та Східної Європи. Ми це відкинули. Тому він пішов на війну [з Україною]."

▪️Боже, яка наївність! Вже тоді було зрозуміло, що це лише привід - умова, яку апріорі неможливо виконати. Вже тоді Захід міг би передати нам щось більш суттєве, аніж Джевеліни та Стінгери, а Зеленський міг би прийняти вичерпні заходи для, як мінімум, побудови мінних полей по всьому периметру кордону - як наразі зробили росіяни вздовж ЛБЗ. Але мені здається, на той час як Захід, так і Зеленський, були впевнені, що Київ візьмуть за 72 години. Іншої причини не бачу.
 
Последние новости
Миссия - дальняя штанга. Как Бражко был вознагражден за свою настойчивость при стандартах Динамо "У "Кубань" мене також влаштував Селюк". Екснападник "Динамо" порівняв силу українського і російського чемпіонатів VBET Ліга. "Динамо" - "Олександрія" 4:2: числа та факти Первый матч в старте Яремчука и полный провал летучих мышей. Бетис - Валенсия 0:3. Видео голов и обзор матча Матчи Зари и Шахтера в еврокубках, экзамен Полесья перед Динамо, Арсенал против Сити. Расписание футбола на 2 - 8 октября Эманнуэль Окодува: «Наверное, Газзаев что-то увидел в Ярмоленко. Он ставил его в состав независимо от того, как тот сыграл» Андрей Ярмоленко: «Если мы не выиграем чемпионат, то «отмазок» уже не будет» "Він просто не витримає ці навантаження". Джерело розкрило, коли Супряга повернеться на поле Андрій ЯРМОЛЕНКО: "Якщо ми не виграємо чемпіонат, то треба буде закрити рота і слухати всю критику" Журналіст: "Рано чи пізно "Динамо" поплатиться за те, що не добиває свого суперника"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
11%
11%
Менше трьох місяців
28%
28%
До півроку
25%
25%
До року
14%
14%
Більше року
22%
22%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%