ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2488859
Просмотреть на стене →
scorpions-7800
Динамо,Україна понад усе !, manowar -723 ,Черкаси 13.09.2023 в 22:20
№ 2488859
|
Добавить в избранное
#історія
#Америкасьогодні
.
#Міжнароднеправопринципитазастосування
#суспільство
#світовіЗМІ
https://www.bbc.com/ukrainian/features-62396120
.
Збройні сили Китаю та Тайваню
https://ichef.bbci.co.uk/news/800/cpsprodpb/13021/production/_126175877_china_taiwan_military_balance_2022_ws-2x-nc.png
Чому Тайвань важливий для решти світу?
Економіка Тайваню має величезне значення.
Значна частина повсякденного електронного обладнання у світі - від телефонів до ноутбуків, годинників та ігрових приставок - працює на комп'ютерних мікросхемах, виготовлених у Тайвані
За одними з даних, одна тайванська компанія - Taiwan Semiconductor Manufacturing Company або TSMC - має більше половини світового ринку.
TSMC - це компанія, яка виготовляє мікросхеми для споживачів та військових. Це величезна галузь, вартість якої у 2021 році склала майже 100 мільярдів доларів.
Поглинання Китаєм Тайваню могло б дати Пекіну контроль над однією з найважливіших галузей промисловості світу
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Володимир ЗВЄРОВ: "Не треба бути великим прогнозистом, щоб звести "Динамо" та "Металіст 1925" у фіналі Кубка України"
"Олександрія" - "Динамо". Першість U-19. Пряма трансляція на YouTube
"Олександрія" - "Динамо" 0:0. Першість U-19. LIVE!!! Лише одна зміна у стартовому складі
Игроки «Динамо» и «Полесья» отправились на сбор перед решающими матчами сборной Украины в плей-офф квалификации ЧМ-2026 (ФОТО)
Черговий гол Ярмоленка, рекорд Пономаренка, дебютний забитий мʼяч Редушка. Сюжет навколо матчу "Олександрія" - "Динамо"
Екс-тренер "Манчестер Юнайтед" Рубен Аморім може очолити "Бенфіку"
Иран готов бойкотировать Америку, но не ЧМ-2026
«Цыганков для «Жироны» — гораздо больше, чем просто вингер», — аналитика от испанского издания «Cadena SER»
Володимир ЗВЄРОВ: "Костюк мусить вирішувати ту проблему, яка була восени у "Динамо" Шовковського"
Журналіст: "Динамо" Костюка створює на 25% гольових моментів більше за один матч, аніж створювало "Динамо" Шовковського"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%