Сообщение #2487589 Просмотреть на стене →

#історія. #VIVAVIVAУКРАЇНА #Міжнароднеправопринципитазастосування #суспільство
https://buh.ligazakon.net/news/222071_natsbank-vdkoriguvav-pravila-rozkrittya-bankvsko-tamnits--postanova
Нацбанк відкоригував правила розкриття банківської таємниці — постанова

https://ips.ligazakon.net/document/re12809?an=2
Національний Банк України постановою від 5 вересня 2023 року № 107 вніс зміни до Правил зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці.
Зміни пов'язані із запровадженням автоматичного обміну інформацією про рахунки (CRS). Нагадаємо, що минулоріч Україна приєдналася до Багатосторонньої угоди компетентних органів про автоматичний обмін інформацією про фінансові рахунки. Однак саме по собі таке приєднання ДПС до Багатосторонньої угоди CRS було не достатньою умовою для запровадження автоматичного обміну інформацією. Тож незабаром набрали чинності зміни до ПКУ щодо Звітування про банківські рахунки за Загальним стандартом звітності CRS. Наразі спостерігаємо внесення змін до Правил зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці.
Так, внесено зміни в пп. 2 п. 18 глави 3 Правил, виклавши його в такій редакції «центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, - про відкриття та закриття рахунків платників податків відповідно до статті 69 Податкового кодексу України, щодо виявлених фактів володіння фізичною (юридичною) особою - резидентом України часткою в іноземній юридичній особі відповідно до статті 39-2 Податкового кодексу України, а також у випадках, передбачених статтею 39-3 Податкового кодексу України».
Це означає. що вимоги п. 7 - 14 гл. 3 Правил не поширюються, зокрема, на випадки надання банками інформації до ДПС у випадках, які передбачені ст. 39-3 ПКУ. Нагадаємо, що ст. 39-3 ПКУ містить положення щодо міжнародного автоматичного обміну інформацією та подання звітності про підзвітні рахунки.
Зазначені зміни набрали чинності 06 вересня 2023 року.
 
Последние новости
Скільки "Динамо" заробило за участь у єврокубках цього сезону ЛНЗ - "Динамо". Прев'ю. LIVE 15:30. Мабуть, останній шанс киян поборотися за медалі УПЛ Джерело: "Динамо" виявляє предметний інтерес до Бабукара Фаала «Приехали, проиграли, и хрен с ним — оделись и поехали к себе в Европу», — Алиев про игроков сборной Украины Олег Федорчук: «Необходимо добавить атлетизма. Это касается и «Динамо», и «Полесья». Мы стали очень легковесными в футболе» «Динамо» хоть и проиграло «Шахтеру», но выглядело очень даже неплохо», — бывший полузащитник сборной Украины Експерт: "Ми стали дуже легкими у футболі, необхідно додати атлетизму. Це стосується і "Динамо", і Полісся" Максим Коробов: «В Лиге конференций только «Динамо» поддерживал» Начинается 27 тур УПЛ. ЛНЗ — «Динамо», «Заря» — «Металлист 1925» и другие матчи. Расписание, принимающие города и стадионы Александр Алиев: «Полуфинал Кубка УЕФА с «Шахтером» проиграл Сёмин»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%