Сообщение #2486893 Просмотреть на стене →

#тенденціїукраїнськогофутболу #VIVAVIVAУКРАЇНА #історія
Гарна реакція на в'ю Берези та його висловлюваня
:https://ukrfootball.ua/exclusive/yurii-bereza-prosiv-kolomoiskogo-dopomogti-batalionu-dnipro-1-ne-dopomig-perestav-iomu-telefonuvati/
З Причалу :
Він може вдавати ідіота та усім розповідати, що винен хтось інший, але ми з вами знаємо, що винен той, хто дає гроші. Сказати про те, що ніхто не запрошував КіК, а потім звинуватит Русола в тому, що він їх запросив? Сталася ситуація, коли потрібно вирішувати проблему, а не шукати крайніх і як керівник, він теж повинен (або може) взяти на себе відповідальніть, бо чим він краще Кучера, у якого були винні футболісти? Керівнику треба бути трохи обізнанішим та підбирати вирази для співбесіди з будь ким, а не грати в бидло-стайл, якого забагато у нас в країні стало. Якщо винуватий Русол, що ти як керівник повинен зробити, щоб в подальшому такого не було? Якщо ти вже виніс це на люди, то треба робити подальші дії. Русол - це носорог і мені здається, йому похуй на все це, але тепер до нього прийдуть з тими ж питаннями і тепер йому потрібно щось вигадувати. Він більш толерантний до подібних речей. Це ми з вами можемо казати, що вони усі гівно, але людина була (є) почесним президентом.
 
Последние новости
"Динамо" тимчасово змінило свою емблему на честь Дня захисту дітей "Ми - це "Динамо". Офіційний гімн клубу під кадри з чемпіонського сезону Батько гравця "Динамо": "На війні шукав старлінк, щоб подивитися матчі сина" «Динамо» — на втором месте в необычном рейтинге Лиги чемпионов / Кубкп чемпионов Виктор Леоненко: «Во время матча Лужный много кричал! На меня в частности. Некоторые его боялись» Екс-нападник "Динамо" зізнався, чи готовий грати за "Чорноморець" у першій лізі Форвард "Чорноморця" пояснив, завдяки чому вдалося відібрати очки в "Динамо" Трое игроков «Динамо» вошли в символическую сборную чемпионата Украины сезона-2024/25 от Transfermarkt 31 мая. Сегодня родились... Бущану — 31 Олександр СОПКО: "Бразильці "Шахтаря" розчинилися в нашому рівні нижче середнього – зарплати хороші, а змагатися особливо нема з ким, одна-дві гри з "Динамо", плюс кілька єврокубкових матчів"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%