ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2483730
Просмотреть на стене →
AG
Марта Костюк, Kyiv, Ukraine 19.08.2023 в 16:31
№ 2483730
|
Добавить в избранное
Голова СБУ Малюк розповів, як перший раз підривали Кримський міст у жовтні минулого року
Щоб непомітно довезти 21 тонну гексогену до мосту, співробітники СБУ обмотали вибухівку пакувальною плівкою. Рулони такої плівки, за легендою спецоперації, і мала офіційно перевозити вантажівка.
Як розповів Василь Малюк, працівники СБУ спеціально підібрали таку товщину плівки, щоб сканери на пунктах пропуску не помітили вибухівку.
СБУ «обійшла» спеціальні глушилки на Кримському мосту, які збивають GPS-координати. 8 жовтня вантаж «плівки» злетів у повітря на середині мосту.
«Ми сім кіл пекла пройшли, використали в темну стільки росіян!», - розповідає Малюк.
В організації другої атаки на Кримський міст в липні 2023 року велику роль зіграв офіцер на позивний «Хантер». Він доклав багато зусиль для створення морських дронів, які й підірвали один із символів путінського режиму. Також модернізували систему управління безпілотниками, отримавши якісно новий зразок надводного «месника».
НОВИНА🇺🇦 | Підписатися
+1
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Руслан КОСТИШИН: "Суддя помиляється, свистить, симпатія до "Динамо", це зрозуміло"
"Динамо" - "Колос". Першість U-21. Прев'ю. LIVE 13:00. Чи заб'є знову Супряга?
«Динамо» — «Колос»: матч дня в BETKING
Джерело: Нападник "Динамо" отримав травму в оренді
"Тун", політ до Москви, вимога почистити склад. Чому звільняли тренерів "Динамо" і до яких наслідків це призводило
Назарий Русин: «За три матча в составе «Карпат» я сыграл на четырёх позициях»
Михайло СПІВАКОВСЬКИЙ: "Динамо" взагалі не мало програвати "Карабаху". Поразка - це наслідок глибинних проблем у клубі"
Михайло СПІВАКОВСЬКИЙ: "Динамо" в обох матчах з "Карабахом" просто вщент виграло боротьбу. Це лакмус налаштування футболістів"
Визначився коментатор матчу "Динамо" - "Колос" в третьому турі УПЛ
«Буковина» перед домашним матчем с «Динамо» решила сменить стадион
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
12%
12%
Менше трьох місяців
25%
25%
До півроку
22%
22%
До року
15%
15%
Більше року
25%
25%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%