Сообщение #2473030 Просмотреть на стене →

З оісайту Сенату США
https://www.senate.gov/artandhistory/history/common/generic/Civil_War_CapitolConstruction.htm?fbclid=IwAR2G-LKXYOamxDLTSp_8G0NpXrTmUpxsbWwEO03pYvTMDt5l9l64DQdzSXs

#Америкасьогодні #світовіЗМІ #історія

Будівництво Капітолію в роки війни
Будівництво Капітолію в роки війни

Під час громадянської війни Капітолій зазнав значних змін. Коли навесні 1861 року почалася війна, будівля перебувала в розпалі великого проекту розширення, який розпочався 10 років тому і включав будівництво двох великих крил і нового, більш високого купола. У квітні того року, коли солдати ринули до Вашингтона, вони розбили табір у недобудованому Капітолії та навколо нього, де марширували, тренувалися та захищали місто від нападу Конфедерації. Будівельні матеріали, призначені для будівництва нового купола, були переобладнані для використання в укріпленні будівлі. Війська розквартирували в палатах палат і сенату, а в підвалі спорудили великі цегляні печі для постачання хліба. Після другої битви при Булл-Ран у 1862 році Капітолій навіть використовувався як госпіталь для поранених військ. Незважаючи на такі дії у воєнний час, будівництво тривало. У грудні 1863 року Статую Свободи було встановлено на завершеному куполі — символічна подія, яка символізувала витривалість нації під час громадянської війни.

Громадянська війна: історія сенату
https://www.senate.gov/artandhistory/history/common/civil_war/CivilWar.htm

Сенат Сполучених Штатів зіграв вирішальну роль під час громадянської війни. Незважаючи на те, що історія війни часто розповідається з точки зору президента Авраама Лінкольна та його військових командирів, Сенат зіткнувся з проблемами, пов’язаними з війною, ще до того, як Лінкольн склав присягу, і продовжував звертатися та впливати на національні події протягом усієї війни. Після обстрілу форту Самтер Капітолій незабаром був переповнений солдатами. Навіть палата сенату стала тимчасовим штабом. Капітолій розміщував пекарню для годування військ і служив тимчасовим госпіталем для надання медичної допомоги. Протягом наступних чотирьох років Сенат пережив численні конституційні кризи, виконуючи свої законодавчі обов’язки та забезпечуючи нагляд за виконавчою діяльністю. Працюючи з колегами в Палаті представників, Сенат прийняв знаковий закон, який продовжує формувати нашу націю сьогодні. У роки післявоєнної Реконструкції сенатори очолили дебати щодо емансипації, громадянських прав і повернення південних штатів до представництва, і вони запропонували конституційні поправки, щоб гарантувати права громадянства. Це розповідь Сенату про громадянську війну.
Жив далі на сайті за посиланням
 
Последние новости
Нападник "Динамо" U-19 Максим ГРОДЗІНСЬКИЙ: "Будемо старатися здобути третє чемпіонство поспіль" Кривцов після виступу в одній команді з Мессі перейшов у ветеранський клуб, який тренує екс-капітан "Динамо" Матвій Пономаренко забив майстерний гол під стійку на тренуванні "Динамо" в Польщі Богдан КОГУТ: "Новий формат Кубка України? Якщо в якесь селище або райцентр приїде "Динамо", то це свято для всієї околиці" Александр Петрусенко: «В «Динамо» я прошёл отличную школу» Справжній універсал. Андрій Ярмоленко спробував себе в ролі воротаря на тренуванні "Динамо" Вивчаренко вошел в пятерку потенциальных преемников Хато в «Аяксе» Ярмоленко знаходиться на порозі ювілейного дубля в чемпіонаті України "Динамо" обіграло польську "Сталь" у спарингу, який пройшов у Любліні «Да, мы проиграли «Динамо» 0:3, но в футболе нет ничего невозможного», — главный тренер «Хамрун Спартанс»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%