Сообщение #2462908 Просмотреть на стене →

Походив по економічних сайтах. Многа думав.
Зарані відчувався якийсь "душок" від посту Антохі Швеця. Хоча, наче ж, все вірно. І висновки не суперечать фактажу. Де ж ота червивість, що викликає дискомфорт й несприйняття? Відповідь пропоную таку: Антоха помиляється, стверджуцючи -укр.суспільство вважає фактор 100 за доляр якоюсь вундервафлею в боротьбі з рашизмом. А це, лишень один з надрізів який наноситься кадаверу. Чи призведуть ці надрізи до його кінця? Ні. Принаймні, не момєнтально. Але здоровля від цих надрізів, в нього точно не добавиться.
Лупайте сю скалу!
ПиСи це навіть схоже з ефектом ударів по МоскваСіті. Теж звучать голоси незадоволені їх ефективність, або ще чимось... Звісно, удари по складах, чи заводаз можна більш осяжно "прощупати " чи побачити користь матеріального збитку. Бо як ти оціниш оту травму яка нанесена "Вєлічію" та кайфу від безкарності яке живить "вєлікарускє бидло"?
 
Последние новости
Форвард "Динамо" найкращий гравець чемпіонату U-19 у першій лізі Юрій ВЕРНИДУБ: "Зараз у Реброва не найкращі часи, але він розбереться" Беньямин Вербич: «Мне было очень трудно покинуть «Динамо», я провёл там лучшие годы своей карьеры» «Оставьте меня в покое!», — Мирча Луческу на вопрос о своём будущем в сборной Румынии после поражения от Австрии «Я приглашал Шевченко в «Монреаль», но он решил вернуться в «Динамо», — главный тренер сборной Канады Блогер: "Реброву не підходить тренерська робота у збірній. Ні він, ні його штаб не готові до саме такої специфіки" Сергій РЕБРОВ: "Канада - команда високого рівня. Якщо ми так часто помиляємось в обороні, то нам забивають" Украина — Канада — 2:4. Послематчевая пресс-конференция. Сергей Ребров: «Не могу сказать, что мы играли очень плохо» Александр Петрусенко: «Наибольшие надежды в «Динамо» возлагались на Шапаренко, Миколенко и Попова. Но было еще два таланта...» Олександр ПЕТРУСЕНКО: "Найбільші надії в "Динамо" покладалися на Попова, Миколенка та Шапаренка"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%