Сообщение #2462851 Просмотреть на стене →

А от "дєрєвня" в Росії назавжди асоціюватиметься в артиста з алкоголем, невихованістю та бідністю. Порівнявши приїзд до родичів у РФ із поїздкою до України, Скрипка більше не захотів повертатися до російського села.

"Я приїжджаю до Росії до свого діда. Там немає саду, немає городу, земляна підлога. Люди люблять побухати, але до самогону не доходило, бо все випивалося на рівні браги. І мама каже: "Йди погуляй зі своїми однолітками". Я виходжу – хлопцям та дівчатам по 12 років, вони сидять бухають портвейн, хлопці лапають дівчат, курять, матюкаються… А це було вже після українського села, де такі анекдоти, лагідний гумор, ось ця м'якість, яка мене вразила… І я пішов, попросив маму більше туди не приїжджати", – розповів музикант. (C)
 
+5
Последние новости
Деревинський – головний арбітр матчу "Динамо" – "Полтава" у 14-му турі УПЛ Караваєв про прихід Луческу до "Динамо": "Перевернули навіть не на 180, а на 360 ситуацію, повний поворот, усі були шоковані" Виталий Кварцяный: «Шовковский прочитает, может, обидится, но я не со зла» Омельченко - головний арбітр матчу "Динамо" - "Полтава" у 14-му турі УПЛ Караваєв: чорна смуга "Динамо", Україна на ЧС-2026, виховання "Шахтарем", окупація Криму Караваєв про кризу "Динамо": "Потрібно закрити рота, почути всю критику і зосередитися повністю на футболі" Віталій КВАРЦЯНИЙ: "Бажаю Шовковському багато років роботи на благо "Динамо", але він має, напевно, змінити підходи до роботи" Иван Шарий: «Восемь матчей с потерями очков — это не подходит киевскому «Динамо» «То, что сейчас есть у «Црвены Звезды», было только у киевского «Динамо» и донецкого «Шахтера», — генеральный директор «Стяуа» Николай Медин: «В том сезоне по игре «Динамо» лучше «Днепра» не было. Мы были сильнейшими и по потенциалу, и по игре»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%