Сообщение #2462621 Просмотреть на стене →

Сьогодні, 12 серпня, українська тенісистка Даяна Ястремська (№149 WTA) обіграла бельгійку Грет Міннен (№113 WTA) у фіналі турніру WTA 125 у Польщі - 2:6, 6:1, 6:3.

Матч тривав 1 годину і 55 хвилин. Українка виконала 3 подачі навиліт, зробила 6 подвійних помилок і використала 6/14 брейк-пойнтів.

Це була четверта очна зустріч тенісисток, рахунок у серії тепер – 3:1 на користь українки. У травні Ястремська в трьох сетах обіграла Міннен у кваліфікації «Ролан Гаррос».

Це був перший фінал для Даяни за півтора року на турнірах WTA.

Востаннє вона доходила до цієї стадії у березні 2022 року на турніру Ліоні.
Ястремська здобула четвертий титул WTA і перервала серію з двох поразок у фіналах. Востаннє вона вигравала у травні 2019-го на турнірі у Страсбурі.
 
+4
Последние новости
Николай Михайленко: «Лобановский и сейчас привнёс бы в футбол что-то новое» Представляємо суперника "Динамо": "Епіцентр" Кам'янець-Подільський Арендованный «Эпицентром» у «Динамо» полузащитник против своего клуба не сыграет Ігор ЦИГАНИК: "Багатьом гравцям "Динамо" не вистачає тієї якості, яку має Буяльський" Последний гол Цыганкова за «Жирону» стал юбилейным для этого клуба в чемпионате Испании за историю Шовковський знайшов приємне заняття після відставки з "Динамо" Ультрас "Боруссії" оголосили бойкот матчу з "Аталантою" на тлі дій влади Італії: "Жодного разу за 16 років ми не стикалися з подібним. Ці заходи не можуть бути стандартною практикою" Володимир ЦИТКІН: "У діях "Динамо" було мало продуманих рішень, інтенсивності" Фонд братьев Суркис оказал помощь полицейским, пострадавшим от теракта во Львове Роман Блавацький - арбітр матчу "Динамо" - "Епіцентр"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%