Цікаве дослідження
На Індію, Пакистан, Шрі-Ланку, Бангладеш, Бутан, Непал і Мальдіви припадає майже чверть світового населення, але жодна з них ніколи не брала участі в Чемпіонаті світу з футболу серед дорослих. Чому так? І що має статися, щоб це змінилося
https://www.skysports.com/football/news/11095/12932480/future-of-football-when-will-a-country-from-south-asia-emerge-as-a-powerhouse-in-the-global-gameАналітики у роздумах,що не так з розвитком футболу у Південній Азії Крікет заборонити й почнуть переходити на футбол :)
#історіясвітовогофутболу #світовіЗМІ #історія Колишній комерційний директор «Вотфорда», «Рейнджерс» і «Ковентрі Сіті» Радж Атвал став першим уродженцем Британії президентом клубу індійської Суперліги, коли на початку 2021 року очолив ФК «Одіша»
Він сказав Sky Sports News, що був приголомшений апетитом до гри на субконтиненті, вказавши на найвищі показники відвідуваності на Чемпіонаті світу з футболу серед молоді до 17 років - ще в 2017 році, коли Англія підняла трофей - як ознаку того, що гра деякий час набирає популярності в Індії.
«Футбол довгий час вважався найпопулярнішим видом спорту у світі, а в Індії спорт загалом намагався закріпитися на тлі домінування крикету. Але тепер це змінюється», — сказав Атвал Sky Sports News .
«Успіх національної збірної також має величезне значення, і за останні 10 років, коли вони, можливо, займали низький рейтинг, тепер вони входять до 100 кращих націй світового футболу. Це відіграватиме ключову роль [у майбутньому зростанні] тому що, як ми знаємо, крикет у 1983 році, коли Індія виграла чемпіонат світу, що спричинило величезні внутрішні зміни.
«Два роки тому було 350 мільйонів уболівальників, які спостерігали за Суперлігою Індії протягом сезону. Індія також нещодавно провела чемпіонат світу серед чоловіків U17, але ключовим було те, що вони побили попередній рекорд відвідуваності [встановлений на першому турнірі в Китаї в 1985 році». ] із понад 1,3 мільйона вболівальників
Анджіла Тумбапо Субба — капітан жіночої збірної Непалу та воротар індійської команди «Сетху».
Вона сказала Sky Sports News : «Ми повинні інвестувати в інфраструктуру, розвивати національну лігу та створювати більше можливостей для гравців грати на вищому рівні, беручи участь у міжнародних змаганнях і товариських матчах.
«Однією з найбільших проблем, з якими стикається південноазіатський футбол, є відсутність інвестицій у розвиток. Багато клубів у регіоні стикаються з основними умовами, такими як тренувальні майданчики, обладнання та тренерський персонал. Крім того, існує потреба розвивати місцевий резерв талантів. шляхом інвестування в молодіжні академії та програми розвитку».
Детальніше у статті