ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2436383
Просмотреть на стене →
AspІД
, 05.07.2023 в 16:06
№ 2436383
|
Добавить в избранное
можна звернутись до сімейного лікаря або до травматолога, але обов'язково треба мати висновок ВЛК де написано що це пов'язано із захистом батьківщини або проходженням служби, і ще по моєму витяг чи протокол не помню як називається, де написано все про поранення.
і ще нада шоб командір або воєнна частина написали шо направляють військовослужбовця до сімейного лікаря для оформлення на мсек
але не за всі поранення дають інвалідність, вот в чому прікол. от якщо ампутації це да. якщо була травма однієї ділянки тіла то скоріше за все не дадуть. з воєнними все сложно бо там куча всякої бюрократії
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Артем КРАВЕЦЬ: "Зараз я шкодую, що обрав Бурбаса для інтерв'ю про "Динамо"
Захисник "Динамо" Олександр Тимчик увійшов до символічної збірної другого туру УПЛ
Тарас Михалик: «В Баку «Динамо» сыграет с «Карабахом» вничью и пройдет в следующий раунд»
Артем Кравець пояснив, чому Біловара не варто було вилучати за фол у матчі проти "Вереса"
Захисник "Карабаха" зацікавив "Омонію" перед матчем Ліги конференцій з "Динамо"
Дмитро ШПІРКО: "Тіаре та Біловар регулярно "обрізалися" в матчі проти "Вереса". Ця пара центральних захисників обмежувала можливості "Динамо"
Топ-10 легіонерів за всю історію УПЛ з неочікуваних напрямків. Серед них є екс-гравець "Динамо", котрий вже помер
Гол Вербича вывел «Целе» в раунд плей-офф квалификации Лиги чемпионов
Тарас МИХАЛИК: "Динамо" має вистачити сил на гру в Баку. З акліматизацією теж не повинно бути проблем"
ЗМІ: Три ключові гравці "Динамо" не полетіли на гру з "Карабахом" через травми. Названо терміни їхнього відновлення
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
12%
12%
Менше трьох місяців
25%
25%
До півроку
22%
22%
До року
15%
15%
Більше року
25%
25%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%