Сообщение #2435350 Просмотреть на стене →

2Widells (28.06 в 23:56) № 2435345
-----------------------------------------
Бля, що ти несеш?
У нього в бригаді є Шаламага і Сак, вони обидва досвідчені військові. Маркус там не командує.

Він там щоб якраз медійно підтримувати бригаду, він сам збирає мільйони на те, чого держава не дає. Тому нічого дивного що медійна фігура зустрічається з Зеленський чи Єрмаком. Бо ті хто командують зараз зайнятіші. І так, не все ідеально у них, але це нова бойова одиниця яку одразу кинули виконувати не просту роботу. І їм треба підтримка, а не тявкання на них з Фейсбуку. Фу блядь.

Про папередніків відвертий пиздьож, якщо хочеш я не полінуюся і знайду тобі відео де він гонить на Зеленського і каже, що не пробачить йому "сеньйор Голодомор" і "ебонітовиє палочкі". Але зараз він керує країною і зараз він йому підпорядковується як військовий.

Я хуєю, як у людей падає клямка, коли хтось десь покажеться з Зе, або ще скаже щось про Порошенка.

Це військові, які захищають ваші родини, альо!
Я розумію, що у Залужного, Сирського, Михайлової, Макркуса можуть бути політичні амбіції, але вирішуйте як ставитися до них, як політиків, коли будуть вибори. А купа людей просто хейтить: копай яму, щоб ти здох, зелений зрадник, шоколадна підстилка і т.д. Люди, які сидять на своїх диванах і ніхуя не мають права патякати на військових.

Якісь претензії їм може висунути хтось, хто там. І то не факт, що вони володіють інформацією і ситуацією. Не факт що інші підрозділи набагато краще себе б повели.

Просто майте повагу.

 
+3
Последние новости
Джерело: "Динамо" виявляє предметний інтерес до Бабукара Фаала «Приехали, проиграли, и хрен с ним — оделись и поехали к себе в Европу», — Алиев про игроков сборной Украины Олег Федорчук: «Необходимо добавить атлетизма. Это касается и «Динамо», и «Полесья». Мы стали очень легковесными в футболе» «Динамо» хоть и проиграло «Шахтеру», но выглядело очень даже неплохо», — бывший полузащитник сборной Украины Експерт: "Ми стали дуже легкими у футболі, необхідно додати атлетизму. Це стосується і "Динамо", і Полісся" Максим Коробов: «В Лиге конференций только «Динамо» поддерживал» Начинается 27 тур УПЛ. ЛНЗ — «Динамо», «Заря» — «Металлист 1925» и другие матчи. Расписание, принимающие города и стадионы Александр Алиев: «Полуфинал Кубка УЕФА с «Шахтером» проиграл Сёмин» Стало известно, где может состояться матч «Полтава» — «Динамо» Вацко дав "Динамо" пораду щодо трансферної кампанії
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%