Сообщение #2433991 Просмотреть на стене →

Ми зараз трохи змінюємо структуру каналу, щоб вам було приємніше його читати.

Це те, що ми пропустили за день:

➖ Поблизу Феодосії здійснено диверсію на залізниці.
Окупаційна адміністрація вирішила не уточнювати причину.

➖ Кілька невідомих БПЛА впали біля військової частини у Наро-Фомінську, що у Підмосков'я.
Трэвожно...

❕ Буданов розповів свою думку про ймовірність ядерного удару РФ по Україні:
«Як керівник розвідки я прямо кажу, що цього не станеться. При всій моїй неприязні до росії, ідіотів у керівництві там не так багато».

❗️ Гелікоптери ЗСУ оснастять захистом AMPS (Airborne Missile Protection System).
(Українські льотчики стануть більш захищеними від російських ППО. Екіпаж матиме захист від широкого спектру загроз, у тому числі ракет "повітря-повітря" та "земля-повітря")

❗️ Латвія надає Україні всі свої бойові гелікоптери.
Станом на зараз Латвія має приблизно 6 гелікоптерів.

➖Пригожин знову ниє:
«ЗСУ йдуть у бік Молочного Лиману, і якщо вони туди вийдуть, то більшість територій, які були захоплені рашистами під час так званої "СВО", буде втрачено»

➖ У Севастополі втоплено плавучий док із судном, — місцеві жителі.
Також в Севастополі сьогодні повідомляли про повітряну тривогу і вибухи, це сталось на наступний день після заяви Шойгу.

➖ Глава МЗС Німеччини: Україна має покінчити з кумівством і корупцією для вступу в ЄС.

❕Міністр оборони Болгарії Тодор Тагарєв у середу анонсував підготовку нового пакета військової допомоги для України.

Скринька Пандори
 
+1
Последние новости
Супряга вийде у стартовому складі "Епіцентру" на матч Кубка України «Аль-Шабабу» не удалось заменить Бущана Дубравкой Артем Кравец: «Я остаюсь фанатом «Динамо» навсегда! Спасибо за все!» «Нужно быть внутри команды, чтобы узнать, почему «Динамо» с каждым матчем регрессирует», — экс-вратарь «Динамо» Екс-воротар "Динамо": "Треба бути в команді, щоб розуміти, чому гравці з кожним поєдинком регресують" "Динамо" вітає всіх українців з Днем державного прапора Віталій КВАРЦЯНИЙ: "Потрібно завершувати атакувальні дії ударом і тільки потім "вмирати", а в "Динамо" "вмирають" до удару і на нього вже сил не вистачає" Артем Кравець заявив про відхід з "Динамо": "Міг багато зробити для клубу, але шкода, що це не потрібно" Артем Мілевський запропонував "Динамо" нападника в пару до Ваната Александр Поздеев: «Полесье» ждет выезд в Италию, а потом — матч в Киеве с «Динамо». Будет непросто вылезти из этой ситуации»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%