ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2402966
Просмотреть на стене →
scorpions-7800
Динамо,Україна понад усе !, manowar -723 ,Черкаси 17.06.2023 в 18:38
№ 2402966
|
Добавить в избранное
https://agronews.ua/news/na-cherkashhyni-ne-vdastsya-zasiyaty-bagato-poliv/
На Черкащині не вдасться засіяти багато полів
Погано
#Черкаси
#історія
Посівна кампанія стартувала із запізненням майже у місяць у деяких районах Черкаської області через водопілля. Про це «Суспільному» розповів фермер Сергій Рибальченко, у якого під водою опинилося 120 га із 240, пише agronews.ua.
Він зазначив, що вода почала сходити два тижні тому, земля підсохла. Утім, частину угідь, що лишаються під водою, засіяти цьогоріч уже не вдасться.
«Уперше на цьому полі посіяли кукурудзу після водопілля, вчора обробили її засобами захисту від бур’янів. Далі залишається тільки підживити мікроелементами і чекати, доки вона виросте і дозріє», — говорить фермер.
На ще одній просохлій ділянці поля висіяли сою. Ґрунт тримає вологу, тож сходи мають бути, вважає Сергій Рибальченко. Збирався ще сіяти гречку, але змінив плани.
«Гречку не будемо сіяти, тому що строки зсуваються», — додав він.
Усього цьогоріч фермер встиг засіяти 30 га, 70 га лишаться необробленими, оскільки земля непридатна. Ще на 30 га стоїть вода.
«Сюди ще не влізеш ні трактором, ніякої обробки ґрунту не зробиш, щоб не росли бур’яни. Буде так і стояти», — пояснює фермер.
На відшкодування збитків Сергій Рибальченко не сподівається, адже на форс-мажорні обставини це не можна списати. На запити у різних структурах відповідають, що потрібно було страхувати поля.
За словами очільника обласної військової адміністрації Ігоря Табурця, фермери, чиї господарства зазнали збитків через водопілля, мають звернутися до органів місцевого самоврядування. Там створять відповідні комісії, які внесуть аграріїв до переліку тих, хто постраждав, та визначатимуть розміри компенсацій.
#VIVAVIVAУКРАЇНА
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Сергей Ребров объявил состав сборной Украины на ноябрьские матчи отбора ЧМ-2026 против Франции и Исландии
Игорь Суркис: «Если не назначают такие очевидные пенальти, то зачем вообще тогда играть в футбол?»
«Тур показал, что ментально «Полесье», ЛНЗ и «Металіст 1925» не готовы к борьбе с «Динамо» и «Шахтером», — журналист
Журналіст: "Калонджі Дьє начебто пройшов медогляд у "Динамо"
Блогер про потенційного новачка "Динамо" Дьє: "Він дуже схожий на Тіаре. Це атлетичний захисник, який вміє вигравати боротьбу"
Три гравці "Динамо" у заявці збірної України на матчі з Ісландією та Францією, ще п'ять - у резервному списку
Владлен Юрченко: «При любой ошибке виноват у Луческу оставался украинец, а не бразилец»
Віталій МИКОЛЕНКО: "Ми якось різко стали "найкращим поколінням", хоча збірна не показувала суперрезультати"
Симулянт Конопля думает, что «Шахтер» «полностью задушил» «Динамо»
"Евертон" з Миколенком розписав нічию з "Сандерлендом"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%