Сообщение #2402253 Просмотреть на стене →

"О БЕДНОМ ВИТАЛЕ ЗАМОЛВЛЮ Я СЛОВО".

Позавчора Зеленський написав листа нашім заокеанським партнерам у которому повідомив,що прийняв рішення про звільнення Кличка з посади голови КМДА у зв'язку з незадовільною підготовкою бомбосховищ у місті Києві. Нагадую - це рішення є прямим порушенням Конституції України.

У цьому ж листі Зеленський вчергове (останній раз просив у вересні минулого року) просить "розглянути його звернення на звільнення Резнікова з посади голови МО у зв'язку з запитом суспільства на боротьбу з корупцією у світлі оприлюднення фактів від Держаудиту".

Також Зеленський проінформував США що збирається через суд відсторонити від своїх обов'язків мера Дніпра Філатова. Причина - та ж, що і з Кличком.

Вчора ввечері прийшла відповідь від союзників, вони категорично проти обох можливих кроків Зеленского та попереджають його про серйозні наслідки цих дій які "неминуче негативно позначаться на американо-українських відносинах".

Знаєте, я давно дав собі слово критикувати Президента під час війни на рівні "мінімального мінімуму", але те, що він творить зараз називається "політична розправа над єдиними конкурентами під прикриттям українського контрнаступу". Зеленський явно вважає, що у американців немає зараз вибору окрім як продовжувати надавати максимальну допомогу Україні під час наступу і саме зараз йому усе зійде з рук. Хід підлий, хід, хід який показує що Президент не адекватно сприймає реальність і явно хворіє манією величі на початковій стадії.

Нагадую, що минулорічні маневри навколо Резнікова коштували Україні відтермінування поставок танків та заморозку рішення по "Петріотам" до "Вирішення питання з керівництвом МО". Тільки після того, як американці відстояли свою креатуру - Резнікова, перед Зеленським, питання надходження нової техніки та озброєння в Україну було розблоковане. Також нагадую, що і тоді, і зараз маневри навколо відставки голови МО відбувалися напередодні чергового Раммштайну.

Маю надію що ви тепер розумієте більш "рельєфно", чому я проти Української Незалежності. Мені на хер не потрібна диктатура, ані зелена, ані марунова, ані військова. І втримати Державу від неї можуть тільки США, ніхто більше. От і виходить, що інтереси України невимовно більше турбують нашіх союзників ніж керівництво Держави. Маю надію, що і ця спроба побудови диктатури в країні провалиться як і минулі, але.... На сьогодні це вже не факт.

БНСДС
 
Последние новости
«До последней минуты верил, что мы сможем вырвать победу. Очень обидно» — защитник «Динамо U-19» "Олександрія" – "Динамо" 2:2. Першість U-19. Відеоогляд матчу Володимир ЗВЄРОВ: "Не треба бути великим прогнозистом, щоб звести "Динамо" та "Металіст 1925" у фіналі Кубка України" "Олександрія" - "Динамо". Першість U-19. Пряма трансляція на YouTube "Олександрія" - "Динамо" 0:0. Першість U-19. LIVE!!! Лише одна зміна у стартовому складі Игроки «Динамо» и «Полесья» отправились на сбор перед решающими матчами сборной Украины в плей-офф квалификации ЧМ-2026 (ФОТО) Черговий гол Ярмоленка, рекорд Пономаренка, дебютний забитий мʼяч Редушка. Сюжет навколо матчу "Олександрія" - "Динамо" Екс-тренер "Манчестер Юнайтед" Рубен Аморім може очолити "Бенфіку" Иран готов бойкотировать Америку, но не ЧМ-2026 «Цыганков для «Жироны» — гораздо больше, чем просто вингер», — аналитика от испанского издания «Cadena SER»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%