Сообщение #2401706 Просмотреть на стене →

Про роль танку в сучасній армії. Читаю і сумно..

""Стуліть пельку, та донатьте" " Ви не знаєте всього змисла".

Я не тільки працював з танкістами Канади. Але зараз ф моя донька живе в родині канадського командира танку. Тобто я знаю не тільки їх статути та організаційну структуру. а ще й кредитну історію особистості, а саме Командира Леопарда.

Так, так, це стосується саме тактики застосування Леопардів.

Нагадаю пану генералу, та його прихильникам, з чого все починалось. В 2004 році українці обрали європейський шлях розвитку, та модель устрою державних установ. А семе, повага до власності, повага до вибору людини, та повага до інтелектуальної власності. .

Подивимось з двох точок зору на Леопард. Танк. З західної та радянської.
Однаково для всіх -- танк то є найкоштовнішим наземним засобом в любій армії світу. Сучасний танк, такий як Кф51 або гмодернізований А8 коштує майже 30 млн доларів. Що дорівнює половині вартості літака. ((( Але ж ви не бачили в статуті запису, літак в окопі :0 то жарт, але в тему))

Тобто, на прикладі саме танка, ми можем побачити як реалізовані саме західні цінності в Україні. І як в Канаді. Це необхідно зробити, щоб Ви усвідомили різницю в тактичному застосуванню танків.

В Канадській армії танки зведені в окремі роти. Тобто в них немає прямих начальників у вигляді зампотил. окрема, та майже сержантська рота. 200 танків. 10 рот. все.
А командир танка -- то людина що відбулася в житті. З досить великою кредитною історію. Дом в два поверхи. Можете подивитись ціни на нерухомість в Канаді. Людина, Командир танка присвятила все своє життя , до пенсії звісно, саме опануванню танка. Авжеж і отримала від держави належне.
Мені треба пояснювати, хто такий командир танка в ЗСУ, так що таке Десна. терміни навчання.

Тепер, як повага до людини та до власності реалізована в настановах по використанню танків в Канаді. ? :)

Ну Ви зрозуміли. Згідно канадських правил ведення війни танками, танки є незалежними. Авжеж їх генерали розуміють, що дуже коштовним танком керує особистість, та професіонал. тому , раз країна довірила чоловікові 20 млн доларів, то напевно ця людина повинна мати і свободу діяльності. Авже під керівництвом саме свого командира роти. Який майже створює свою роту, обирая командирів танків.
На відміну від радянської школи танків, саме кращій танк взводу, Браво, сержанський танк, пає право розпочинати бій. Так, він повинен вміти обирати Файєр Базу. Вміти. В той же час він має право і починати бій.
Це якраз приклад європейскіх цінностей ,які закріплені в настановах по використанню найкоштовніших орудій виробництва. В формі формування штату танкових підрозділів. Та в формі оплати праці.

Я хочу , щоб ви зрозуміли , чому саме відрізняється тактика західна від радянської. В цінностях, які закладені в ідеологію використання танків. Як найкоштовнішого майна. Як найкращіх професіоналів. І як вартості праці.

Може винукнути питання, як це відображається на тактиці у війні.
Та дуже просто. Ніхто крім професійного Командира танка не знає як краще той танк застосовувати. З точки зору військової науки, танк має найменьший час відклику на загрозу. Якщо снаряд чи птур летить 30 секунд і більше, то танковий снаряд прилітає вже через 5 секунд.
Танк то як собака вожак стаї в упряжці. Саме танк повинен задавати темп боя. так як він, танк і може підтримувати самий високий теммп. 4 - 5 пострілів за 20 секунд при ручному заряжанні --- то норматив для заряджаючого. Танк Тап10 має 10 пострілів за 20 секунд.
І якщо ви не ідіот, командир, та не складаєте всі яйця в один карман, то ви повинні розуміти, що на полі бою краще мати дві реальності.
Одна , яку створили Ви, як командир.
І друга, паралельна, то реальність, яку створює професіонал на танку.

Ці прості істіни зафіксовані ще в правилах застосування Тигрів . Коли саме танк перестав бути візком для тварин. А став машиною для особистостей.

"""Стуліть пельку і донатьте """" Ще і ще раз звертаю увагу на те, що вам пропонують західні школи ведення війни. На що вони спираються і чому.
То що ви будуєте, і з ВЛК і з забороною переходів з підрозділа в підрозділ. А головне то штат, -- то саме радяський спосіб мислення. Проти якого і повстала Україна.

тобто, в прикладі тієї колони, що розбита. В її складі танків А6 бути не повинно.
з тактичної точки зору це теж зрозуміло. Танк має зовсім іншу швідкість, прохідність. Та зовсім інші відстані для стрільби. для танка то 1.5 - 4 км. для Бредлі то до 1 км. тобто ну немає ніякої ззмісту ставити в колону танки.
Взагалі то А6 повинні самі шукати шляхи висування. Займати ФБ, та стріляти.
Бредлі то самодостатня система. Піхота, ви і самі бачите, спроможна сама вирішувати всі задачі. танки таким важким машинам як бредлі не потрібні.
так, вони можуть діяти разом. але то вже їх вибір.
авжеж танки мають знати задум.
але головне, щоб танки стріляли. то як ППО. розрахунок ППО, навіть ПЗРК, він що, очікує наказ. обо сидить в окопі.

ну і так далі .....

=========================
У де кого може винукнити питання. Як так, та скільки це коштує.
Та ніяк. Канада населення як в Україні 25 млн. Має всього 200 танків.
Тобто то стосується всього лише 200 чоловіків, як командирів танків. Та 10 офіцерів. Як командирів рот.
То класична американська мрія.
Тільки не маршальский жезл в ранці. Тобто не посада. А танк та гроші. любімая робота та гідна оплата --- ось що є американською мріїю, реалізованою в армії.
так є майже в кожному роді війск. але в танках то більш наглядно.

200 танків 200 командирів танків, та 800 танкістів професіоналів.
На 1 000 000 набраних по мобілізації.
Для кого це проблема????????
Це тільки особистий вибір керівництва.
або яйця по 17 або танкісти.

Спробуйте підійти до танка канадця. він вам голову розібьє. він сприймаї танк, як український фермер арендоване поле. зірвешь качан кукурузи --- він тебе застрелить.
А що в нас. """ Дай солярку , вона все одно не твоя" і таке інше

=============================

А, ну ще там є думка, мол нафіга, діскредитація. ..... Ну как СВО в росії.
та ні. :) на зараз майбутнє України вже не залежить від саме цих генералів. В них нічого немає. Ні танків ні літаків не грошей. це все західне. Українці обрали цей шлях -- та його вибороли.
все залежить тепер від кількості снарядів.
та від Ф16. :) ну як і в тій війні, яку можем повторить.
В нього був шанс та час. але він обрав радянський устав та гасло
 
Последние новости
Виталий Пономарев: «Рух» не будет специально настраиваться на игру с «Динамо» Илья Забарный: «Спасибо за сезон! Следующая остановка — Евро!» Іспанські ЗМІ описали гру Довбика, Циганкова і Яремчука: що журналісти зрозуміли з українського дербі Журналіст: "Головне, що пенальті у матчі "Динамо" - "Кривбас" не вплинув на жодні турнірні позиції" Легіонер "Динамо" потрапив на чемпіонський постер своєї команди «Матч с «Динамо» — своеобразный финал. Это будет один из важнейших матчей в истории нашего клуба», — защитник «Руха» Роман Яремчук — Фьюри: «Спокойной ночи, Тайсон» (ФОТО) Болельщики назвали лучшего игрока матча «Динамо» — «Кривбасс» Игорь Суркис — Александру Усику: «Ваша воля к победе является настоящим примером для представителей всех видов спорта» Сергей Ребров: «Я всегда на связи с Миколенко, надеемся, что он начнет тренироваться в общей группе 30 мая»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
24%
24%
До року
13%
13%
Більше року
24%
24%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%