Сообщение #2401200 Просмотреть на стене →

2NikToo (09.06 в 15:52) № 2401194
-----------------------------------------
По пунктах.
1. З'являється відео з бригади МП, 37. Я не пишу про втрати. Перед цим було відео про 4 мрапи, яке ми обговорювали. Яке виявилось справжнім. Я пишу про підготовку штурмів, бо зі слів бійців це був просто адовмй піздєц. Хто не бачив, повірте на слово. Навіть якщо людей тупо послали не давши інформації про справжню ціль атаки і ситуацію в селі (це цілком можливо, звісно), це все одно піздєц. І це моя головна претензія. Про леопарди не писав. Тільки те, що на якийсь момент не було втрат Леопардів від Малясова. До повідомлення Deep State (вони рознесли ІПСО кацапське на весь світ, напиши їм, ідіотам, ага).
2. Про 20 одиниць нічого не писав. Якщо це було десь в новині про відео з бригади, не пам'ятаю, але акцент точно не робив на кількості, а на підготовці.
3. Іріс. Ну якби очевидно, що втрата ППО такого рівня неординарна подія. Тому поділився. Бо хочеться розібратись, ІПСО, чи проєбалі чергове. Зандер ідентифікував,як пускову, по скріну кацапському. Але відео немає, тож шанси на ІПСО є. Але з'являється відео. І там РЛС, поряд ще щось. Прилітає саме в радар. З пожежею і купою палаючих уламків.
Чи може це бути ІПСО високоякісне? Ну маленький шанс. Бо хто я такий , щоб бути упевненим на 100%.

Тобто, де все те, що ти про мене написав? Про тягання ІПСО підарів?
 
+5
Последние новости
Скільки "Динамо" заробило за участь у єврокубках цього сезону ЛНЗ - "Динамо". Прев'ю. LIVE 15:30. Мабуть, останній шанс киян поборотися за медалі УПЛ Джерело: "Динамо" виявляє предметний інтерес до Бабукара Фаала «Приехали, проиграли, и хрен с ним — оделись и поехали к себе в Европу», — Алиев про игроков сборной Украины Олег Федорчук: «Необходимо добавить атлетизма. Это касается и «Динамо», и «Полесья». Мы стали очень легковесными в футболе» «Динамо» хоть и проиграло «Шахтеру», но выглядело очень даже неплохо», — бывший полузащитник сборной Украины Експерт: "Ми стали дуже легкими у футболі, необхідно додати атлетизму. Це стосується і "Динамо", і Полісся" Максим Коробов: «В Лиге конференций только «Динамо» поддерживал» Начинается 27 тур УПЛ. ЛНЗ — «Динамо», «Заря» — «Металлист 1925» и другие матчи. Расписание, принимающие города и стадионы Александр Алиев: «Полуфинал Кубка УЕФА с «Шахтером» проиграл Сёмин»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%