Сообщение #2400351 Просмотреть на стене →

Спеціалізована група міністерства юстиції США закінчила розслідування фактів розкрадання спеціальних бюджетних коштів США виділених для потреб Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Всі матеріали передані для відповідного реагування відповідним органам України.
Прокуратура США санкціонувала процедуру віддермінованого безстрокового затримання осіб причетних до даних протиправних дій після припинення дії статусу державного імунітету для вищих посадових осіб діючої державної влади.
Держдепартамент США визначив суму додаткового фінансування системи кіберзахисту України з підконтрольними структурам держдепартаменту способами грошових витрат.
(по темі Хроніка 26.04.2023  27.04.2023 24.06.2022)
 
Последние новости
Опрос. Как закончится матч Лиги конференций «Омония» — «Динамо»? 27 ноября. Сегодня родились... Яремчуку — 30 Журналіст: "Тіаре показав, що за 1 млн євро є на ринку футболісти, які абсолютно не поступаються тим, за кого "Динамо" просило шалені суми" Коментатор: "У матчі проти "Омонії" ми маємо побачити реакцію "Динамо" на останні поразки" Експерт: "Динамо" буде важко, команди з Кіпру грають в агресивний футбол" Прогноз на матч "Омонія" – "Динамо" від Ващука: "Я не бачу сенсу у звільненні Шовковського" Віктор ВАЦКО: "Динамо" взяло Анхеля Торреса, який рік не грав в Австралії. А тепер чомусь всі дивуються, що він не грає за "Динамо" Пресс-конференция. Александр Шовковский: «К присутствующим в лазарете добавился Бражко — у него перелом ребра» «Приняли это, как урок на будущее», — Егор Твердохлеб о 0:4 «Кривбасса» от «Динамо» «Если «Динамо» не проиграет «Омонии», то будет хорошо. Особенно, учитывая кадровые потери киевлян», — украинский тренер
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%