Сообщение #2399191 Просмотреть на стене →

Київ може дозволити транзит російського аміаку через українську територію, якщо отримає гарантії від Росії та ООН, що Чорноморська зернова ініціатива буде працювати без перешкод.

Про це на конференції у вівторок заявив заступник міністра з питань відновлення України Юрій Васьков, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Росія наполягає на відновленні транзиту аміаку через трубопровід із російського Тольятті до чорноморського порту "Південний" поблизу Одеси, який розрахований на перекачування до 2,5 млн тонн аміаку на рік.

Москва назвала відновлення транзиту однією з умов продовження дії "зернової угоди". Організація Об'єднаних Націй також підтримала відновлення постачання аміаку трубопроводом, намагаючись допомогти глобальній продовольчій безпеці.
 
Последние новости
Супряга вийде у стартовому складі "Епіцентру" на матч Кубка України «Аль-Шабабу» не удалось заменить Бущана Дубравкой Артем Кравец: «Я остаюсь фанатом «Динамо» навсегда! Спасибо за все!» «Нужно быть внутри команды, чтобы узнать, почему «Динамо» с каждым матчем регрессирует», — экс-вратарь «Динамо» Екс-воротар "Динамо": "Треба бути в команді, щоб розуміти, чому гравці з кожним поєдинком регресують" "Динамо" вітає всіх українців з Днем державного прапора Віталій КВАРЦЯНИЙ: "Потрібно завершувати атакувальні дії ударом і тільки потім "вмирати", а в "Динамо" "вмирають" до удару і на нього вже сил не вистачає" Артем Кравець заявив про відхід з "Динамо": "Міг багато зробити для клубу, але шкода, що це не потрібно" Артем Мілевський запропонував "Динамо" нападника в пару до Ваната Александр Поздеев: «Полесье» ждет выезд в Италию, а потом — матч в Киеве с «Динамо». Будет непросто вылезти из этой ситуации»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%