Сообщение #2398632 Просмотреть на стене →

Дайч: «Миколенку трохи краще, подивимося, як він почуватиметься завтра»
Головний тренер «Евертона» Шон Дайч розповів про відновлення захисника Віталія Миколенка після м’язової травми. Наставник розглядає варіант з включенням українця до заявки на матч з «Борнмутом».

«Миколенку трохи краще, тому ми подивимося, як він почуватиметься завтра після сьогоднішнього тренування», – сказав Дайч.

Загалом Миколенко зіграв у 35 поєдинках за «ірисок» у всіх турнірах, не відзначившись результативними діями. Через пошкодження захисник пропустив зустрічі проти Манчестер Сіті та «Вулвергемптона».

Нагадаємо, що Миколенко отримав виклик до збірної України на червневі матчі проти Німеччини, Північної Македонії та Мальти.

«Евертон» посідає 17-те місце у чемпіонаті Англії. Відрив «ірисок» від зони вильоту становить два очки за тур до завершення сезону.

Наступний матч «Евертон» проведе 28 травня проти «Борнмута» Іллі Забарного

Завтра вирішальний день для Миколенка та"Евертона"
При рівності очок -різниця м'ячів
#АПЛ #Динамо #Черкаси #вбрлфіальники #VIVAVIVAУКРАЇНА #тенденціїукраїнськогофутболу
 
Последние новости
«С надеждой на лучшее», — азербайджанские СМИ — о матче «Динамо» — «Карабах» Виктор Леоненко: «Шапаренко бежит, выходит один на один. Ну, за 1,5 миллиона надо знать, что делать!» Александр Бабич: «Впервые в новом сезоне игра «Динамо» понравилась. Интересный футбол мы увидели» "Шапаренко? За 1,5 мільйона треба знати, що робити!": Леоненко розібрав матч "Динамо" – "Карабах" Олег Дулуб: «Тройка Тымчик, Шапаренко и Волошин очень понравилась — они сразу добавили «Динамо» скорости» Александр Хацкевич: «Гуцуляк не нашел времени прийти, пожать руку, поблагодарить президента клуба» Олег Федорчук: «Тренерский штаб «Динамо» сделал правильные выводы после прошлых еврокубковых матчей. И игроки усвоили урок» "У Пономаренка є чуйка": Максимов похвалив "Динамо" за перемогу над "Карабахом" і дав прогноз на гру в Баку Експерт: "Це був поки що найкращий матч у виконанні "Динамо" в нинішньому сезоні" Володимир ЗВЄРОВ: "Я здивований тим, як Сич знайшов себе в "Динамо" на рівні сильних суперників"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
12%
12%
Менше трьох місяців
25%
25%
До півроку
22%
22%
До року
15%
15%
Більше року
25%
25%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%