Сообщение #2376028 Просмотреть на стене →

БНСДС

ТОРГИ НАВКОЛО УКРАЇНИ.

Китай анонсував візит свого спецпредставника в рф та Україну Це офіційно. Тепер про неофіційне.

Відбулися консультації між заступником голови Держдепу та Спецпредставником Китаю на якому відбувся обмін думками про шляхи припинення війни між рф та Україною. Я зобов'язаний прояснити обидві позиції хоча і не дуже хочу

США.

Україна вирішує - на якому етапі починати переговори і про рівень компромісу на них.
Питання вступу України до НАТО наразі не актуально, але двері перед нею не можуть бути зачинені.
Предметом переговорів можуть бути теми юридично оформленої відмови Альянсу розміщувати елементи своєї військової інфраструктури та озброєнь в Україні.
Виплати репарацій рф можуть відбуватися протягом 25 років, за умови згоди рф з об'ємами та часовими рамками можуть бути розморожені ЗВР рф у західних країнах.
Військова підтримка України не може бути згорнута, але, після створення механізму гарантій безпеки для України та РФ, може бути скорочена до рівня "гарантованої відповіді на можливу агресію".
Визволення Криму може бути відтерміновано у часі - Вихід військ рф з інших окупованих територій відбувається негайно.

Китай.

Відбувається негайне припинення вогню і розділення ворогуючих сил.
Україна гарантує права російськомовного населення і юридично закріплює у Конституції особливий статут Донбасу та Криму по підсумкам переговорного процесу між Китаєм, рф, США та Україною.
Вивід російської окупаційної армії відбувається тільки до "Лінії 24", з іншої території після змін до Конституції.
Україна отримає позаблоковий статут з юридично оформленими гарантіями безпеки від великих держав.
Розмір післявоєнних репарацій визначає ООН, з РФ знімаються усі накладені після початку війни санкції та розморожуються активи на заході.

Після консультацій сторони "осталися при своїх", але є цікавий нюанс. Спецпредставник Китаю на переговорах назвав рф "імперією у стані занепаду і запропонував у майбутньому регулярний діалог між США та Китаєм по її долі у середньо та далекостроковій перспективі.

Сказав все. Розумному достатньо.
 
+1
Последние новости
Ліга чемпіонів. ПСЖ без Забарного програв "Баварії", Яремчук не вийшов на поле в грі "Олімпіакоса" та ПСВ "Броммапойкарна" - "Динамо". Юнацька ліга УЄФА. Прев'ю. LIVE 19:00. На кону путівка до наступного раунду Сергей Ребров объявил состав сборной Украины на ноябрьские матчи отбора ЧМ-2026 против Франции и Исландии Игорь Суркис: «Если не назначают такие очевидные пенальти, то зачем вообще тогда играть в футбол?» «Тур показал, что ментально «Полесье», ЛНЗ и «Металіст 1925» не готовы к борьбе с «Динамо» и «Шахтером», — журналист Журналіст: "Калонджі Дьє начебто пройшов медогляд у "Динамо" Блогер про потенційного новачка "Динамо" Дьє: "Він дуже схожий на Тіаре. Це атлетичний захисник, який вміє вигравати боротьбу" Три гравці "Динамо" у заявці збірної України на матчі з Ісландією та Францією, ще п'ять - у резервному списку Владлен Юрченко: «При любой ошибке виноват у Луческу оставался украинец, а не бразилец» Віталій МИКОЛЕНКО: "Ми якось різко стали "найкращим поколінням", хоча збірна не показувала суперрезультати"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%