БНСДС
РОЗВІДНИЦЬКЕ - 4.
Є трохи новин. Приємне те, що серед них майже немає поганих. П'ятірочка від не дуже, до приємних від американської розвідспільноти та не тільки.
1. "Остання хвиля російських повітряних атак дронами та ракетами мала дуже низьку ефективність і на основі зібраної інформації ми можемо впевнено стверджувати - втрати Україною військового потенціалу можна оцінити як "вкрай помірні", втрати військово-економічні як"мізерні". Загальний висновок: "Російські удари не змогли нанести суттєвої шкоди підготовці українського контрнаступу і він відбудеться з високими шансами на успіх".
2. "Події останніх п'яти днів на Бахмутському напрямку ярко підсвітили старі проблеми російських регулярних військ: низький рівень військової підготовки, погане матеріально-техничне забезпечення, недостатнє, зважаючи на російську тактику "вогневого валу", постачання боєприпасів, та вкрай низький морально- вольовий стан особистого складу. Зважаючи на те, що на Бахмутському напрямку зібрані кращі підрозділи російської армії, розвідспільнота США і аналітики Пентагону змінили свій прогноз по можливих результатах українського контрнаступу і зараз вихід ЗСУ на "Лінію 24" та вхід української армії у Крим вважається не "проблематичним", а "цілком реальним".
3. Відбулися слухання "Оборонного" Сенатського комітету Конгресу США з військовим керівництвом, це відкрита інформація як і про теоретично можливе постачання Україні системи "Залізний купол". Але цікаве інше - після них комітет майже одностайно ухвалив підсумковий документ у якому чорним по білому написано: "Військова підтримка України є обґрунтованої, вона відповідає національним інтересам США і не повинна зменшуватися У НАЙБЛИЖЧІ РОКИ".
До цієї ж купи. "Відбулися консультації на рівні голов МЗС держав - союзниць України з повісткою денною " Строки та об'єми підтримки ЗСУ у середньо та довгостроковій перспективі". Більшість держав антипутинської коаліції, зокрема США, Великобританія, Іспанія, Нідерланди, Данія, Швеція, Фінляндія, країни Балтії, Польща, Чехія, Австралія, висловилися за "не обмежену цим роком підтримку українського контрнаступу до досягнення їм головної мети - відновлення державного суверенітету України над усіма своїми територіями включаючи Крим". Не підтримують, або підтримують з зауваженнями, цей підхід зокрема Франція, Німеччина, Італія. Ці троє та їх однодумці вважають обов'язковими переговори з путіним восени цього року на яких "відбудеться пошук компромісів, у тому числі по Криму" і вже на основі їх результатів вони приймуть остаточне рішення по подальшій військовій підтримці України.
Отакі вони справи. Мене дуже радує те, що потроху відбувається злам ще донедавна "залізної формули" - "Один контрнаступ - переговори", до "Контрнаступ до досягнення мети у разі недоговорибельності хуйла".
Віримо у ЗСУ та союзників, працюємо на Перемогу та знаємо - усе буле так,як нам потрібно і вже у цьому році
+6