Сообщение #2371793 Просмотреть на стене →

Прометей" вийшов у півфінал Єврокубка та повторив рекорд України у турнірі
Лише другий український клуб на цій стадії змагань.
Український "Прометей" вийшов до півфіналу баскетбольного Єврокубка 2022/23. У матчі 1/4-ї слобожанці розгромили грецький "Промітеас".
Вигравши групу А в дебютному сезоні, команда Ронена Гінзбурга в статусі одного з лідерів посіву стартувала в плей-оф з перемоги над німецьким "Гамбургом" (87:79).
До матчів Єврокубка на виліт "Прометей" підходив вже з чемпіонським титулом об'єднаної Латвійсько-естонської ліги (LEBL). Свій останній матч в іноземному чемпіонаті єдиний представник України провів на початку квітня, після чого зосередився на виступах у євротурнірі.
Як пройшов чвертьфінальний матч Єврокубка
Номінальні господарі майданчика у Ризі захопили ініціативу на старті поєдинку. У перші 10 хвилин розрив у рахунку сягнув позначки у 10 очок.
Надалі "Прометей" закріпив свою перевагу на майданчику. Та пішов на велику перерву вже з різницею у +14.
За чотири хвилини до закінчення третьої чверті влучний дальній кидок американського захисника Джианна Клавелла довів різницю в рахунку до розгромної — 21 очко.
Фінальна сирена зафіксувала розгром з різницею у 25 очок. "Прометей" крокує до півфіналу та повторює найкращий результат українських клубів в історії.
Найрезультативнішим баскетболістом господарів став американський форвард Діджей Стефенс. Він набрав 17 очок — найкращий показник серед гравців обох команд у матчі.
Єврокубок. 1/4 фіналу
"Прометей" (Україна) — "Промітеас" (Греція) — 80:55 (25:16, 18:13, 19:11, 18:17)
"Прометей": Стефенс (17), Клавелл (14), Липовий (10), Сидоров (8 + 5 підбирань), Балвін (7 + 8 підбирань), Санон (7 + 5 підбирань), Агада (5 + 7 асистів)
У півфіналі на команду Гінзбурга очікує матч з турецьким клубом "Тюрк Телеком". В основній частині турніру він став другою найкращою командою групи В, а у чвертьфіналі вибив німецький "Ульм".
"Прометей" у Єврокубку: що відомо
Півфінальні матчі Єврокубка відбудуться 25-26 квітня.
"Прометей" — лише другий представник України в півфіналах Єврокубка. У сезоні 2012/13 цієї стадії турніру вдалося дістатися київському "Будівельнику".
Володар чемпіонського титулу Єврокубка 2022/23 визначиться 3 травня.