Сообщение #2356676 Просмотреть на стене →

Вучич каже, що "не підпише угоду" з Косовом, на яку офіційно погодився

"Я не захотів підписувати домовленість про імплементаційний додаток вчора увечері, ані підтримувану ЄС угоду… Я не хочу підписувати ніяких юридично зобов’язуючих документів із Косовом, тому що Сербія не визнає його незалежність"

Президент Сербії додав, що при цьому прагне "нормальних відносин" із Косовом. "Ми хочемо подорожувати, вести бізнес. Не можна жити ізольовано за 100-метровою стіною", - додав він.
 
Последние новости
Луческу розповів про свій стан здоров'я після того, як його виписали з лікарні Вихованець "Динамо" пояснив, сам просив "Оболонь" розірвати з ним контракт Андрей Ярмоленко подошел к юбилею по количеству дублей в чемпионате Украины Воспитанник киевского «Динамо» пошел на повышение в Польше Звєров назвав європейський клуб, у якому Шапаренко точно не загубиться Журналіст: "Дуже сподіваюся, що новий контракт Шапаренка з "Динамо" - це така багатоходівочка" Звєров про лідера "Динамо": "Ним має рухати спортивна злість і бажання поїхати в Європу, а не сидіти тут до завершення контракту" Стало известно, сколько «Жирона» предлагала «Динамо» за Шапаренко Тренер "Кауно Жальгіріса": "Перемога над "Динамо" додасть нам сил та впевненості, це іменитий суперник" Андрій Ярмоленко підійшов до ювілею за кількістю дублів у чемпіонаті України
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%