Сообщение #2344045 Просмотреть на стене →

2Yarik (07.03 в 10:13) № 2344042
-----------------------------------------
Дяка. А Футволл то не прОст. Виявляєтиься , що й функцію літопису виконує. Цікаво пригадати розвиток ситуації, зміни та стан окремих юнітів соціуму. Часи то історичні- Крах однієї з антилюдських імперій.
ПиСи А як би , майже науково було, єсі б Футвол існував 3 1989р, наприклад... Ну, основну частину процесу охопити... При всій повазі, Су треба поставити На вид. Недопрацював.
ПиПиСи Добре що ми писали не тіки про ВКДК. Добре, що "прєсікали" розгул шахістів та цьомів овальних мячів.
Літописи, вони такі.
 
+7
Последние новости
"Евертон" з Миколенком розписав нічию з "Сандерлендом" Віталій МИКОЛЕНКО: "Згоден із Мойєсом, що мені потрібно додати у фінальній третині. Адже я 3 роки майже не атакував, а зараз потрібно робити різницю в атаці" Виталий Миколенко: «Кто будет чемпионом Украины? Я реалист» Олександр ІЩЕНКО: "У Кравця в "Динамо" був повний карт-бланш – іди працюй, але ніяких ідей я не чув" Оцінки матчу "Шахтар" – "Динамо" від Дулуба: "Гра була ближча до нічиєї. Ось що арбітр мав робити з пенальті Шоли" Артем Федецький – про сутичку між Ярмоленком і Бондарем: "Можливо, просто був природний інстинкт самозахисту" Мирон Маркевич: «Динамо», в отличие от «Шахтера», пока ничего не потеряло» Олег Дулуб: «Использование Ярмоленко на острие атаки «Динамо» пока что оправдывает себя» Олег Саленко: «Что от «Динамо», что от «Шахтера» содержательной игры я не увидел. Мне было скучно» Матчи соперников «Динамо». Безвыигрышная серия «Фиорентины» достигла 10 матчей, команда идет на предпоследнем месте
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%