ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2343436
Просмотреть на стене →
Cy
Динамо Київ, Львів 04.03.2023 в 08:48
№ 2343436
|
Добавить в избранное
Похорон бійців диверсійної групи Братства, які загинули в Різдвяну ніч на Брянщині - Непийпива, Святоші, Тарасія та Аполона - відбудеться 7 березня на Байковому цвинтарі.
Панахида - об 11.00 в Успенському соборі Лаври (сподіваюся, Міністр культури дасть позитивну відповідь на подану заявку)
Прощання на Майдані Незалежності - о 13.00
Варто відкласти всі справи, прийти помолитися за їхні душі в соборі й віддати належне памʼяті по них.
Війна триває.
https://www.facebook.com/volodymyr.omelyan/posts/pfbid02c7sueip7Urf9YbiQSQjxPUu38s4AZ1G8XZmaWW1Z7rpMqEaBK6CcYVWy7stUj9Mml
Омелян вчора написав це повідомлення.
Бачу в нас на Брянщині диверсійні вилазки регулярно трапляються. Мабуть лише тепер повернули тіла. А може це ще й якось пов'язано із надавніми подіями.
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
"З "Динамо" у нас немає жодних проблем". Буткевич виступив із новою заявою, звернувшись до клубів УПЛ
Дирекція УПЛ затвердила дату та час матчу 23-го туру "Металіст 1925" - "Динамо"
В УАФ объяснили, почему Ребров не вызвал Лунина в сборную Украины на матчи плей-офф квалификации ЧМ-2026
Игорь Суркис — Рацу: «Ваше имя навсегда запечатлено в истории нашего славного клуба»
Виталий Миколенко: «Пока не знаем, кто будет капитаном вместо Матвиенко»
Колишній гравець "Динамо" продовжить кар'єру на аматорському рівні
ЗМI: Мж Луніним та Ребровим немає жодних проблем, рішення про його відсутність у заявці на плей-офф відбору ЧС-2026 було технічним
Роман Яремчук: «Швеция — самый сильный соперник среди всех, кто мог выйти на нас»
Петицію про бойкот ЧС-2026 підписали 170 тисяч нідерландців: "Ми не хочемо, щоб наші футболісти побічно підтримували терористичну політику Трампа"
Віталій МИКОЛЕНКО: "Звичайно, це сумно, що у нас немає гравців — ми втратили їх через травми та жовті картки"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%