Сообщение #2341230 Просмотреть на стене →

Продовження:

Питання:
Тоді чому так багато росіян радіють вбивствам українців?

Відповідь:
Важливо розуміти, що не можна говорити про такі загальні твердження щодо всіх росіян. Кожна людина має власні переконання і світогляд, і не можна узагальнювати їх на всю націю.

Є конфліктні питання між Україною та Росією, такі як війна на сході України, анексія Криму та інші події, які можуть сприйматися різними способами різними людьми. Також важливо пам'ятати, що дезінформація та пропаганда можуть вплинути на думки та погляди людей.

Однак, якщо говорити про людей, які радіють вбивствам українців, то це є неприйнятною поведінкою, яка порушує закони та людські права. Така поведінка не має нічого спільного з нормальними взаєминами між державами та народами. Важливо боротися з такими проявами насильства та ворожнечі, зокрема, через поліпшення економічних та політичних відносин між державами, зміцнення міжкультурної взаємодії та налагодження конструктивного діалогу між людьми.
 
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%