Сообщение #2326730 Просмотреть на стене →

Міністр оборони Олексій Резніков розповів, що у Рамштайні деякі країни називали свої пакети допомоги "за закритими дверима", також країни, які мають на озброєнні Leopard-2, дійшли згоди, що можуть розпочинати навчальні курси для українських танкових екіпажів з опанування Leopard-2.

Він зазначив, що учасники зустрічі домовилися "створювати спроможності ЗСУ та сектору безпеки й оборони для продовження контрнаступальних операцій з метою визволення українських територій".

"Ключова ціль членів клубу "Рамштайн" – це повна підтримка України до перемоги. Перемога України має бути однозначною і якомога швидшою без будь-яких умов. Це загальний настрій і те, що звучало сьогодні в залі від всіх учасників", – сказав міністр.

За його словами, мовиться про потужне підсилення наших Збройних сил.
"Деякі країни теж сьогодні називали свої пакети допомоги, але це робилося в режимі за закритими дверима, тому не все можна сьогодні говорити. Єдине, що можу сказати, – це дає мені додаткові аргументи для оптимізму, оскільки йдеться про потужне підсилення наших Збройних сил, сектору безпеки та оборони", – сказав Резніков.

Щодо танків Leopard-2 він зазначив, що за результатами Рамштайну "маємо оптимістичній прорив". Міністр пояснив, що сьогодні учасники зустрічі дійшли згоди, що країни, які мають на озброєнні Leopard-2, можуть розпочинати навчальні курси для українських танкових екіпажів.

"Звісно що поки що рішення німецької сторони важливе, і ми отримали розуміння, що перешкод з підготовки наших екіпажів для країн-партнерів, з підготовки наших військових на Леопардах немає", – сказав Резніков.

Він повідомив, що наступний Рамштайн планується в середині лютого.
 
+8
Последние новости
Виталий Пономарев: «Победу над «Динамо» поставлю на второе место» Віктор ВАЦКО: "Для "Динамо" настав той час, коли відступати вже нікуди, треба будувати нову команду. Нинішня не має перспектив" На матч «Динамо» — «Ноа» назначены арбитры из Албании. Главный рефери судил «Днепр-1» и сборную Украины (U-21) "Динамо" – "Ноа": арбітри з Албанії Президент "Динамо" Бухарест про Бленуце: "Він завжди був у полі нашого зору" Співаковський про навантаження в "Динамо": "Коли приїхав Себальйос, то одразу потрапив на дворазові тренування та на рівному місці отримав травму" Орендований у "Динамо" легіонер визнаний найкращим гравцем сезону на своїй позиції у чемпіонаті Албанії Источник опроверг слухи об интересе «Жироны» к Шапаренко Юрий Вернидуб: «Нефтчи» — это как в Украине «Динамо» или «Шахтер». Так что и цели у нас самые высокие» Президент бухарестского «Динамо» подтвердил стремление клуба подписать Блэнуцэ
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%